Archiv kroniky - 2020

Prosinec 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Vánoce na kultuře V letošním adventním čase jsme měli připraveno plno akcí s vánoční tematikou, žel Bohu nepříznivý vývoj epidemiologické situace nám překazil plány a některé akce jsme tudíž nemohli uskutečnit, nebo jen v omezené míře. Nicméně se nám podařilo uspořádat několik vánočních počinů,… celý článek »

Listopad 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Kultura v karantáně Práce v kojetínském muzeu pokračují intenzivně i nadále. Po vyčištění všech zaevidovaných exponátů a zapsání některých nových přírůstků, které byly uloženy v přípravně depozitáře na poliklinice, jsme přistoupili k dalším potřebným krokům. Naše snaha byla zaměřena především na… celý článek »

Říjen 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Brána do staréch časů na Hané V pátek 9. října 2020 proběhla na nádvoří Vzdělávacího a informačního centra akce s názvem Brána do staréch časů na Hané. Původně se měla tato ukázka zapomenutých řemesel konat i v sobotu, ale s ohledem na vládní nařízení jsme ji byli nuceni omezit pouze na pátek a… celý článek »

Září 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Hanácká scéna Kojetín Ve středu 23. září 2020 odehrála domácí Hanácká scéna komedii Bordel na ministerstvu autora J. F. G. Melaine. Tato inscenace přilákala do prostor Sokolovny na desítky návštěvníků, kteří se po nedobrovolné dlouhé odmlce těšili na vystoupení Hanácké scény. Ta sehrála tento kus… celý článek »

Prázdniny 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Kojetínské hody 2020 https://mekskojetin.cz/kojetinske-hody/kojetinske-hody-2020 Výstava Signál 64 V pátek 4. září 2020 se v galerii VIC ozývaly líbezné tóny klavíru, který rozezněla Miluše Venclíková. Po sedmnácté hodině odpolední zaplnili výstavní prostory milovníci umění, aby navštívili… celý článek »

Červen 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Soustředění Mimoňů v Křenovicích Ve dnech 27. a 28. června jsme prožili s naší mladou dramatickou skupinou Mimoni zábavně-pracovní víkend v Křenovicích. Od sobotního rána se začali sjíždět mladí ochotníci na parkovišti před areálem křenovského výletiště. Po postavení stanů a založení táboráku, na… celý článek »