Články autora: Admin

Výstavy v roce 2020

Datum publikace: Autor: Admin

    27. května - 31. srpna 2020 Výstava Krojované panenky Výstava panenek převážně z dílny Františky Hany Garlíkové, která se odíváním panenek do krojů zaobírala přes sedmdesát let. V galerii VIC můžete vidět část těchto panenek, které získala sběratelka a milovnice kroje Iva… celý článek »

Květen 2020

Datum publikace: Autor: Admin

75. výročí od konce druhé světové války Ve čtvrtek 7. května 2020 jsme si i v Kojetíně připomněli 75. výročí od konce druhé světové války. Je potřeba si připomínat tento historický mezník, aby i další generace nezapomněly na hrůzy války, která se dotkla fatálně celého našeho národa, zmařila… celý článek »

Informace o zpracování osobních údajů

Datum publikace: Autor: Admin

Co se v tomto dokumentu dozvíte? • Kdo je správce údajů a pověřenec pro ochranu osobních údajů • Proč zpracováváme vaše údaje a jaký k tomu máme právní základ. • Jaké kategorie údajů zpracováváme a odkud se k nám dostaly. • Komu můžeme údaje předat a kam se mohou dostat. •… celý článek »

Duben 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Kultura pomalu ožívá Od pondělí 27. dubna 2020 se v Kojetíně, v rámci celostátního uvolňování opatření, otevřelo Vzdělávací a informační centrum a knihovna. Hned v prvních dnech návštěvníci dychtivě využili znovuobnovených služeb, o čemž svědčí počty čtenářů i klientů, kteří ihned po otevření… celý článek »

Březen 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Kultura v těžkých dobách Začátkem března vrcholily na Městském kulturním středisku přípravy na toužebně očekávanou divadelní přehlídku, která v letošním roce slibovala žánrově zajímavá a vyvážená představení. Po propagační a organizační stránce bylo téměř vše připraveno a těšili jsme se na oslavu… celý článek »

Rok 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Květen 2020 Otevření knihovny V pondělí 27. dubna 2020 byla naše knihovna opět otevřena. Čtenáři si mohou půjčovat i vracet knihy a časopisy. Internet a čítárna není do odvolání k dispozici. Výpůjčky půjčené před uzavřením knihovny byly automaticky prodlouženy do 31. května 2020 (i oznámené… celý článek »