Články autora: Admin

Informace o zpracování osobních údajů

Datum publikace: Autor: Admin

Co se v tomto dokumentu dozvíte? • Kdo je správce údajů a pověřenec pro ochranu osobních údajů • Proč zpracováváme vaše údaje a jaký k tomu máme právní základ. • Jaké kategorie údajů zpracováváme a odkud se k nám dostaly. • Komu můžeme údaje předat a kam se mohou dostat. •… celý článek »

Rok 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Únor 2020 Josífku, k noze! Literární beseda s knihou Daniely Krolupperové, oblíbené dětské autorky, pro žáky 2. tříd základních škol. Knihovnické minimum První seznámení s knihovnou pro děti z mateřských škol a předškolní děti Mateřské školy Polkovice. Valentýnské přáníčko „Sněhuláček… celý článek »

Únor 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Dětský karneval V období masopustu se nesmí zapomínat ani na děti, proto se v neděli 2. února 2020 v prostorách Sokolovny konal dětský karneval. Nejmenší návštěvníci v pestrobarevných kostýmech zaplnili brzy parket a bavili se v tanečním víru. Moderátoři karnevalu z Divadla Koráb děti roztančili a… celý článek »

Leden 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Výstava – Skauti v Kojetíně slaví sto let V sobotu 18. ledna 2020 byla zahájena v prostorách Vzdělávacího a informačního centra výstava k 100. výročí od založení skautského oddílu v Kojetíně. Po krátkém úvodním slovu a skautské hymně se návštěvníci výstavy mohli dočíst o historii oddílu, ale… celý článek »

Rok 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Prosinec 2019 Šperky Yvett Velký zájem a návštěvnost měla prodejní výstava šperků z dílny Ivety Pouperové, která byla k vidění 26. 11. – 7.12. 2019 v půjčovních hodinách v oddělení pro dospělé čtenáře. Tyto originální “hand made“ ozdoby potěší nejednu ženu pod vánočním stromečkem… celý článek »

Prosinec 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Advent a Vánoce v Kojetíně Po úspěšném rozsvěcení vánočního stromu v Kojetíně následovala řada dalších akcí spojena s adventem i samotnými vánočními svátky. Již 5. prosince 2019 se konala tradiční mikulášská obchůzka po Kojetíně. Několik nebeských družin se vydalo, spolu s čerty do kojetínských… celý článek »