Články autora: Admin

Rok 2022

Datum publikace: Autor: Admin

Únor 2022 Únorové chumelení Sdílené čtení s výtvarnou dílničkou inspirované zimním ročním obdobím. Četba z knih „Chumelení“ (J. Kahoun), „Krmení ptáků v zimě“ (D. Singer), „Jak číst stopy zvířat“ (J. Johnson). Ve tvořivé dílničce budeme vyrábět papírové ptáčky.… celý článek »

Únor 2022

Datum publikace: Autor: Admin

Kultura v únoru Únor bílý, pole sílí, jak praví staré přísloví. V únoru začaly sílit i naděje na znovuzrození společenských a kulturních akcí. V sobotu 12. února 2022 jsme se setkali v prostorách Sokolovny na soustředění dramatického kroužku Mimoni. Celý tento slunečný den jsme věnovali zkoušení… celý článek »

Výstavy v roce 2021

Datum publikace: Autor: Admin

26. listopadu - 21. prosince 2021 Výstava Betlémy Od pátku 26. listopadu 2021 se návštěvníkům otevřela výstava Betlémy na památku její zakladatelky Marie Kalovské. Příchozí mohli obdivovat pestrou nabídku betlémů vytvořených různými technikami a z všemožných materiálů. Mezi nejzajímavější… celý článek »

Leden 2022

Datum publikace: Autor: Admin

Vernisáž výstavy Tváře V pondělí 17. ledna 2022 od 17 hodin proběhla v prostorách galerie VIC vernisáž výstavy Tváře autorů Lenky Kučerové a Petra Zatloukala, který je kojetínským rodákem. Téměř čtyřicetiminutový program zahájil Milan Zahradník, který přivítal zúčastněné a uvedl jednu ze tří… celý článek »

Rok 2021

Datum publikace: Autor: Admin

Prosinec 2021 Advent v knihovně Adventní zábava – čtení, soutěže, luštění a tvořivá dílnička (výroba vánočních přáníček a záložek). Připraveno pro školní družiny, Kroužek malých čtenářů z Polkovic a všechny dětské čtenáře. Těšíme se na Vánoce Literární beseda s vánoční tematikou spojená s… celý článek »

Prosinec 2021

Datum publikace: Autor: Admin

Zapovězené Vánoce V prosincovém předvánočním čase jsme pro vás měli nachystáno řadu krásných kulturních akcí, leč nepříznivá ruka osudu nám neumožnila je zrealizovat. I přesto jsme se snažili v rámci možností vládních nařízení a omezení zpříjemnit našim příznivcům předvánoční a vánoční čas.… celý článek »