Články autora: Admin

Rok 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Prázdniny 2020 Prázdniny v knihovně – o prázdninách bylo u nás živo Letošní prázdniny byly opět věnovány již tradičnímu programu pro děti – starší (7–15 let) a malé (do 7 let) s doprovodem. Náplň se každoročně mění, hlavní téma zůstává. V pondělí probíhal workshop „Zkus si… celý článek »

Prázdniny 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Kojetínské hody 2020 https://mekskojetin.cz/kojetinske-hody/kojetinske-hody-2020 Kojetínské hudební léto 2020 Mimo letního kina se léto v Kojetíně neslo i v hudebním duchu. Ve středu 1. července 2020 započal hudební léto Patrik Možíš s kapelou. S citem a uhlazeným projevem představil publiku… celý článek »

Červen 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Soustředění Mimoňů v Křenovicích Ve dnech 27. a 28. června jsme prožili s naší mladou dramatickou skupinou Mimoni zábavně-pracovní víkend v Křenovicích. Od sobotního rána se začali sjíždět mladí ochotníci na parkovišti před areálem křenovského výletiště. Po postavení stanů a založení táboráku, na… celý článek »

Výstavy v roce 2020

Datum publikace: Autor: Admin

    27. května - 31. srpna 2020 Výstava Krojované panenky Výstava panenek převážně z dílny Františky Hany Garlíkové, která se odíváním panenek do krojů zaobírala přes sedmdesát let. V galerii VIC můžete vidět část těchto panenek, které získala sběratelka a milovnice kroje Iva… celý článek »

Květen 2020

Datum publikace: Autor: Admin

75. výročí od konce druhé světové války Ve čtvrtek 7. května 2020 jsme si i v Kojetíně připomněli 75. výročí od konce druhé světové války. Je potřeba si připomínat tento historický mezník, aby i další generace nezapomněly na hrůzy války, která se dotkla fatálně celého našeho národa, zmařila… celý článek »

Informace o zpracování osobních údajů

Datum publikace: Autor: Admin

Co se v tomto dokumentu dozvíte? • Kdo je správce údajů a pověřenec pro ochranu osobních údajů • Proč zpracováváme vaše údaje a jaký k tomu máme právní základ. • Jaké kategorie údajů zpracováváme a odkud se k nám dostaly. • Komu můžeme údaje předat a kam se mohou dostat. •… celý článek »