Archiv 2011-2015

Prosinec 2015

Datum publikace: Autor: Admin

Závěrečná taneční kolona V pátek 4. prosince 2015 se v sále Sokolovny Kojetín konala závěrečná kolona letošních absolventů tanečních kurzů. Na úvod zazněly známé zvuky slavnostní polonézy, při níž mladé páry vtančili do sálu. Poté se známí i nejbližší příbuzní mohli na vlastní oči přesvědčit jak… celý článek »

Listopad 2015

Datum publikace: Autor: Admin

S písničkou se mládne Už po šesté měli možnost milovníci sborového zpěvu navštívit přehlídku pěveckých souborů „S písničkou se mládne“, a to v sobotu 7. listopadu 2015. Jak předeslala ředitelka MěKS Kojetín Hana Svačinová v úvodní řeči, tato přehlídka především vznikla za účelem… celý článek »

Říjen 2015

Datum publikace: Autor: Admin

Den stromů V pátek 16. října jsme si připomněli Den stromů, který už tradičně spojujeme s výsadbou nových dřevin na různých místech v Kojetíně, Popůvkách či Kovalovicích. Tentokrát jsme se zástupci veřejnosti, Církve Československé husitské, Domu dětí a mládeže a Městského kulturního střediska… celý článek »

Září 2015

Datum publikace: Autor: Admin

Evropský týden mobility Kojetín 2015 V rámci Evropského týdne mobility 12. - 26. září 2015 proběhlo v Kojetíně několik akcí, které se věnovaly převážně pohybovým a kulturním aktivitám. Do projektu se zapojilo Centrum sociálních služeb Kojetín, Dům dětí a mládeže Kojetín, Městské kulturní středisko… celý článek »

Srpen 2015

Datum publikace: Autor: Admin

14. - 16. srpen a 17. - 21. srpen 2015 - Kojetínské hody a Kojetínské hudební léto http://mekskojetin.cz/kojetinske-hody/kojetinske-hody-a-khl-2015 Kojetín má sportovní halu Necelý rok po začátku prací na výstavbě multifunkční sportovní haly dojde k otevření tohoto, tolik především… celý článek »

Červen 2015

Datum publikace: Autor: Admin

Oprava Masarykova náměstí jde do finiše Již jen dny zbývají do definitivního konce prací na revitalizaci Masarykova náměstí. Po více než padesáti letech tak město opravuje důležitý střed a jednu ze svých dominant. Náročná investice změní tvář centra Kojetína jistě na desítky let. Vrátíme-li se při… celý článek »