Archiv kroniky - 2023

Prosinec 2023

Datum publikace:

V prosinci nás čekala řada zajímavých kulturních akcí, především adventního a vánočního charakteru. V pátek 1. prosince 2023 proběhla v podvečerních hodinách Závěrečná taneční kolona žáků kojetínského gymnázia. Rodinní příslušníci a přátelé absolventů se mohli přesvědčit o jejich tanečním umu. Po… celý článek »

Listopad 2023

Datum publikace:

V pátek 3. listopadu 2023 se v Sokolovně konal Halloweenskej mejdan, který ocenili bezesporu příznivci tvrdší hudby a tvrdších tradic našich západních bratrů. Na pódiu se prezentovaly kapely Hannibal Lecter, Hanz´s Fuckers, Cruel Company, Trüstän Tröy a Nšoči. Každá příchozí maska dostala… celý článek »

Říjen 2023

Datum publikace:

V měsíci říjnu si připravilo Městské kulturní středisko Kojetín řadu zajímavých akcí. V úterý 3. října 2023 jsme se sešli s našimi mladými herci ze souboru Mimoni na Měšťanské Besedě v Kojetíně, kde jsme se rozhodovali, jak budeme pokračovat dál a jakou hru si zvolíme. Na celé čáře vyhrála… celý článek »

Září 2023

Datum publikace:

V měsíci září proběhla řada kulturních akcí. Ještě ve čtvrtek 7. září 2023 jsme uvedli v letním kině českou komedii Buď chlap, kde figurovali v hlavních rolích Jakub Prachař a Tereza Ramba. Závěr naší kino sezóny patřil americkému fantasy filmu pro celou rodinu s názvem Dugeons Dragons: Čest… celý článek »

Prázdniny 2023

Datum publikace:

Ani v době prázdnin, době odpočinku, dovolených a výletů jsme na kojetínské kultuře nelenili a připravili jsme si řadu zajímavých akcí. Pro milovníky hudby, se v rámci Kojetínského hudebního léta, představilo několik kapel, reprezentujících různé hudební žánry. Prázdniny nám zahájili ve čtvrtek 12.… celý článek »

Červen 2023

Datum publikace:

Ve čtvrtek 1. června 2023 slavily svůj svátek děti. Proto si Městské kulturní středisko Kojetín ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Kojetín připravily odpoledne plné her, soutěží a nesmělo chybět ani divadlo. Od šestnácté hodiny odpolední se zaplnilo Masarykovo náměstí desítkami dětí, které se po… celý článek »