Archiv kroniky - 2021

Prosinec 2021

Datum publikace: Autor: Admin

Zapovězené Vánoce V prosincovém předvánočním čase jsme pro vás měli nachystáno řadu krásných kulturních akcí, leč nepříznivá ruka osudu nám neumožnila je zrealizovat. I přesto jsme se snažili v rámci možností vládních nařízení a omezení zpříjemnit našim příznivcům předvánoční a vánoční čas.… celý článek »

Listopad 2021

Datum publikace: Autor: Admin

Kultura v listopadu Rok se chýlí pozvolna ke konci své pouti, kdy nastává čas adventu a oslav narození Páně. Ještě v říjnu jsme si připomněli u pomníku prvního prezidenta T. G. Masaryka vznik naší Československé republiky. V pátek dopoledne 27. října 2021 jsme se sešli spolu s místostarostou města… celý článek »

Říjen 2021

Datum publikace: Autor: Admin

Brána do staréch časů na Hané Letošní polovina října nabízela krásné slunečné počasí, jako dozvuk letních dní. V pátek 8. a v sobotu 9. října 2021 se nám podařilo realizovat úspěšnou a hojně navštěvovanou akci s názvem Brána do staréch časů na Hané. V minulém roce se tato akce konala, ale bohužel… celý článek »

Září 2021

Datum publikace: Autor: Admin

První Muzejní noc V letošním roce jsme se poprvé zařadili do celostátní akce podporující popularizaci muzeí a galerií s názvem Muzejní noc. Tato akce má za úkol přilákat do prostor muzeí co nejširší veřejnost a populárně naučnou formou je seznámit s činností muzeí a jejich expozicemi a sbírkami. V… celý článek »

Prázdniny 2021

Datum publikace: Autor: Admin

Hudební a filmové Kojetínské kulturní léto I na letošní letní sezónu si připravilo MěKS Kojetín bohatou kulturní nálož v podobě filmové i hudební. Od července do srpna byla pro milovníky kinematografie připravena celá řada filmů převážně z české provenience. Hned ve středu 30. června na úvod… celý článek »

Červen 2021

Datum publikace: Autor: Admin

Dětský den v Kojetíně V úterý 1. června 2021 se kojetínské Masarykovo náměstí proměnilo v království pohádek. MěKS Kojetín ve spolupráci s DDM Kojetín si připravily pro příchozí, především ty nejmenší, odpoledne plné her, tance a soutěží. Na víc jak desítce stanovištích si děti mohly užít krásný… celý článek »