Archiv kroniky - 2022

Prosinec 2022

Datum publikace:

Kultura v prosinci Také v prosinci si naše Městské kulturní středisko připravilo řadu ryze předvánočních a vánočních akcí, které přispěly k sváteční atmosféře a přivítání Nového roku. V pátek 2. prosince 2022 se v sále Sokolovny konala Závěrečná kolona tanečních, která byla završením půlročního… celý článek »

Listopad 2022

Datum publikace:

Kultura v listopadu I v pochmurném listopadu jsme na Městském kulturním středisku připravili několik akcí, které se u veřejnosti setkaly s velkým úspěchem. Ve středu 9. listopadu 2022 se od 17.00 hodin v prostorách expozice Když byla technika ještě v plenkách konal křest knihy „Zapomenutí… celý článek »

Říjen 2022

Datum publikace:

Kultura v říjnu Letní měsíce pomalu minuly a podzim ve svých pestrých barvách zavítal do našeho žití. I v září si pracovníci MěKS Kojetín připravili plno kulturních akcí, které mohla široká veřejnost navštívit. Ve dnech 7. a 8. října 2022 se konala na nádvoří VIC Kojetín oblíbená akce Brána do… celý článek »

Září 2022

Datum publikace: Autor: Admin

Kultura v září Také v září proběhlo v Kojetíně několik akcí, které nabídly návštěvníkům pestrou škálu kulturního vyžití. Ještě na začátku zářijových teplých večerů jsme se rozloučili v letním kině animovaným filmem Myši patří do nebe o nerozlučném přátelství, které překoná i smrt. Tato projekce… celý článek »

Prázniny 2022

Datum publikace: Autor: Admin

Kulturní léto v Kojetíně Ani o prázdninách jsme na Městském kulturním středisku nelenili a připravili jsme si pro místní i přespolní řadu zajímavých akcí. V sobotu 2. července 2022 zavítalo do našeho kraje Divadelní studio D3 Karlovy Vary, které divákům odehrálo vynikající komedii Srnky v sále… celý článek »

Červen 2022

Datum publikace: Autor: Admin

Kultura v červnu Krásné slunečné červnové dny přinesly mimo letní atmosféry i řadu kulturních akcí. Hned ve středu 1. června  2022 se na Masarykově náměstí odehrával Dětský den pořádaný MěKS Kojetín a DDM Kojetín. Na několika pohádkových stanovištích si od šestnácté hodiny odpolední mohly… celý článek »