Archiv novinek

Uzavření infocenter prodlouženo do 22. ledna 2021

Datum publikace:

V rámci 5. stupně protiepidemického systému (PES) budou (až na výjimky) v tomto období uzavřeny služby a maloobchod. Informační centra nejsou mezi výjimkami jmenována, tedy uzavření se vztahuje i na ně. celá novinka »

Kojetínský zpravodaj - leden 2021

Datum publikace:

Zveřejňujeme lednové číslo Kojetínského zpravodaje: celá novinka »

POZOR!!! UZAVŘENÍ VIC KOJETÍN - informace, knihovna, galerie a expozice muzea

Datum publikace:

Upozorňujeme na uzavření (informace, knihovna, galerie a expozice muzea) Vzdělávacího a informačního centra... celá novinka »

PF 2021

Datum publikace:

Od té doby, co svět stojí, kultůra národy pojí! celá novinka »

Divadlo Dva nahatý chlapi ZRUŠENO!!!

Datum publikace:

Oficiální prohlášení pořadatele: Z důvodu přetrvávajících omezení kvůli pandemii covid-19 a vyhlášenému nouzovému stavu je divadelní představení Dva nahatý chlapi v Kojetíně dne 29.12.2020 ZRUŠENO. Zakoupené vstupenky na toto představení je možné vrátit v místě zakoupení. Částka za vstupenky bude vyplacena v plné výši. Děkujeme za pochopení. celá novinka »

Poděkování a foto - Vánoce na Hané

Datum publikace:

Díky vám všem, kteří i v dnešní nelehké době zamířili na nádvoří VIC a prožili s námi aspoň dva krásné adventní podvečery... celá novinka »

E-povídka Hvězdy nad Afrikou zdarma

Datum publikace:

Na tomto odkazu http://www.hindrakova.cz/kniha-zdarma si mohou čtenářky a čtenáři stáhnout e-povídku Hany Hindrákové Hvězdy nad Afrikou zdarma. celá novinka »

Knihovna mění od září půjčovní dobu!!!

Datum publikace:

Vážení čtenáři, v posledních letech zaznamenáváme významný pokles zájmu o naše sobotní služby, které byly primárně určeny pracujícím a dojíždějícím studentům. celá novinka »

Kojetínské hudební léto - poděkování

Datum publikace:

Městské kulturní středisko Kojetín - pořadatel Kojetínského hudebního léta, děkuje všem účinkujícím i posluchačům za vytvoření krásné letní atmosféry!!! Poděkování patří: celá novinka »

Poděkování za Kojetínské hody 2020

Datum publikace:

MěKS Kojetín uděluje velké poděkování všem účinkujícím - krojovaným i nekrojavaným, kteří vystoupili v rámci Kojetínských hodů. celá novinka »