Archiv novinek

Mimoni z Kojetína ovládli Václava z Václavova

Datum publikace:

Vesmírná radost všech Mimoňů z Kojetína! Z Václavova si odvážíme Cenu diváků i hlavní cenu od poroty festivalu O Václava z Václavova!!! celá novinka »

Vyšla kniha Zapomenutí vojáci autora Miloše Krybuse

Datum publikace:

Kniha, která vznikala několik let a stojí za ní stovky hodin práce a bádání autora Miloše Krybuse, v které představuje a popisuje rodinný i vojenský život 96 vojáků narozených v Kojetíně, padlých ve Velké válce. Tito kojetínští rodáci obětovali své životy na frontách a bojištích 1. světové války a před půl rokem odhalenou pamětní deskou i touto knihou se konečně ve svém rodném městě dočkali vzpomínky a uznání. celá novinka »

Divadlo - DS Na Štaci Němčice n. H.

Datum publikace:

Ve čtvrtek 10. listopadu 2022 v 19 hodin vystoupil na prknech Sokolovny v Kojetíně Divadelní spolek Na Štaci Němčice n. H. s rodinnou komedií Ladislava Vrchovského Loupež v Toweru... celá novinka »

Slavnostní ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU

Datum publikace:

Slavnostní ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU na Masarykově náměstí s programem a adventním jarmarkem se letos bude konat v pátek 25. listopadu 2022... celá novinka »

Vyhlášení 29. ročníku Divadelního Kojetína 2023

Datum publikace:

Měsíc březen bude opět v Kojetíně patřit amatérskému divadlu. Vyhlašujeme 29. ročník Divadelního Kojetína 2023. celá novinka »

Kojetínský zpravodaj - listopad 2022

Datum publikace:

Zveřejňujeme listopadové číslo Kojetínského zpravodaje: celá novinka »

Slavnostní křest knihy Miloše Krybuse Zapomenutí vojáci

Datum publikace:

Ve středu 9. listopadu 2022 v 17 hodin byla v expozici muzea "Když ještě byla technika v plenkách" v budově Vzdělávacího a informačního centra V Kojetíně (Masarykovo náměstí 8) slavnostně pokřtěna kniha autora Miloše Krybuse s názvem Zapomenutí vojáci o osudech kojetínských zemřelých a padlých c. a k. vojáků ve Velké válce... celá novinka »

Výstava šperků a keramiky členek tvůrčí skupiny Signál 64

Datum publikace:

Srdečně vás zveme na: celá novinka »

Kojetínské hudební a divadelní léto - poděkování

Datum publikace:

Městské kulturní středisko Kojetín - pořadatel Kojetínského hudebního a divadelního léta, děkuje všem účinkujícím, posluchačům i divákům za vytvoření krásné letní atmosféry!!! Poděkování patří: celá novinka »

Navštivte stálé expozice muzea

Datum publikace:

Navštivte zajímavé výstavy a expozice v galerii nebo expozicích muzea v budově Vzdělávacího a informačního centra Kojetín (Masarykovo náměstí 8): celá novinka »