Archiv novinek

Brána do staréch časů na Hané

Datum publikace:

Od čtvrtka do soboty 5.–7. října 2023 proběhne na nádvoří Vzdělávacího a informačního centra tradiční akce s názvem Brána do staréch časů na Hané. celá novinka »

Divadlo - DS Sokol Kroměříž

Datum publikace:

V úterý 26. září 2023 v 19 hodin vystoupí na prknech Sokolovny v Kojetíně Divadelní soubor Sokol Kroměříž s komedií Miro Gavrana Vše o ženách... celá novinka »

Setkání Hanáků v Kojetíně

Datum publikace:

14. ročník folklorního festivalu nabídne na dvou scénách bohatý program. Přímo na Masarykově náměstí v Kojetíně a v parku na ul. Komenského se ve sváteční den 28. září 2023 představí více než pět set členů národopisných tanečních a hudebních souborů v hanáckých krojích. celá novinka »

Kojetínský zpravodaj - září 2023

Datum publikace:

Zveřejňujeme zářijové číslo Kojetínského zpravodaje: celá novinka »

Poděkování za Kojetínské hody 2023 a fotogalerie

Datum publikace:

MěKS Kojetín uděluje velké poděkování všem účinkujícím - krojovaným i nekrojovaným, kteří vystoupili v rámci Kojetínských hodů. celá novinka »

Farmářské a řemeslné trhy

Datum publikace:

Od dubna až do prosince se budou v Kojetíně na náměstí každou první sobotu v měsíci konat FARMÁŘSKÉ TRHY!!! celá novinka »

INFORMACE otevřené i o víkendech...

Datum publikace:

Informační centrum otevřeno v měsících červenec a srpen i o víkendech od 10:00 do 17:00 hodin (polední pauza 11:30-12:30 hodin). Těšíme se na Vás.

Kojetínské kulturní léto 2023 - hudební i filmové a letos opět i divadelní

Datum publikace:

Na letošní léto - od června až do poloviny září - jsme pro všechny příznivce venkovních kulturních akcí připravili programy Kojetínského hudebního a divadelního léta a Kojetínského filmového léta... Všechny srdečně zveme do Kojetína!!! celá novinka »

Velikonoce na Hané - foto

Datum publikace:

Děkujeme všem za velký zájem♥️ a že vás bylo❣️ naše úsilí připomínat staré tradice nám stále stojí za to❣️ celá novinka »

Výroční zpráva MěKS Kojetín za rok 2022

Datum publikace:

Zastupitelstvo města Kojetína na svém zasedání konaném dne 28. března 2023 vzalo na vědomí výroční zprávu Městského kulturního střediska Kojetín, příspěvkové organizace, za rok 2022: celá novinka »