Archiv kroniky - 2019

Prosinec 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Advent a Vánoce v Kojetíně Po úspěšném rozsvěcení vánočního stromu v Kojetíně následovala řada dalších akcí spojena s adventem i samotnými vánočními svátky. Již 5. prosince 2019 se konala tradiční mikulášská obchůzka po Kojetíně. Několik nebeských družin se vydalo, spolu s čerty do kojetínských… celý článek »

Listopad 2019

Datum publikace: Autor: Admin

22. listopadu 2019 - Rozsvěcení vánočního stromu Aby měl Ježíšek navigační bod a našel při pohledu shora i Kojetín, rozsvítili jsme v pátek 22. listopadu 2019 na Masarykově náměstí rostlý vánoční strom. Vše vypuklo už od brzkých ranních hodin, kdy se na náměstí začali srocovat trhovci s nesčetným… celý článek »

Říjen 2019

Datum publikace: Autor: Admin

11. - 12. října 2019 - Brána do staréch časů na Hané Po minulém podzimním zkušebním ročníku Brány do staréch časů na Hané, jsme letos opět navázali na tuto úspěšnou akci. V tomto roce předcházela podzimní „Bráně“ i její jarní verze s velikonoční tematikou. V pátek a sobotu 11.–12… celý článek »

Září 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Výstava Signál 64 V letošním roce slaví tvůrčí skupina Signál 64 výročí 55 let od svého založení. Členové této skupiny se zapsali za víc jak půl století nesmazatelně do kulturního povědomí Kojetína, ale působili i mimo tento region. V letošním roce jsme si toto výročí připomněli hodovou expozicí v… celý článek »

Prázdniny 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Kojetínské kulturní léto (hudební i filmové) Ani v prázdninových dnech se nesmí zapomínat na kulturu, proto si pro milovníky filmu a hudby, připravilo MěKS Kojetín pestrou škálu v letním kině i na pódiu na Masarykově náměstí. V rámci letního kina se promítalo skoro každý týden minimálně jedno… celý článek »

Červen 2019

Datum publikace: Autor: Admin

31. května - 30. června 2019 - Kojetínské kulturní léto (hudební i filmové) Ani v letních měsících se na kojetínské kultuře nezahálí. Letní kino je v plném proudu a pro milovníky hudby je připravena na náměstí v Kojetíně řada koncertů různých žánrů pro co nejširší veřejnost. Již v pátek 31. května… celý článek »