Knižní novinky

Knižní novinky - listopad 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci listopadu 2018 představujeme například knižní novinky: Hartl, Patrik: Nejlepší víkend; Davouze, Marta: Víkend s Miriam; Bengtsdotter, Lina: Na okraji; Boček, Evžen: Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka; Mayne, Andrew: Šelma; Benková, Jana: Bláznivé pokušení a další. Pro děti - Holm, Jennifer L: Myšinka. Příběhy ze skříní; Veres, Alexandra: Účesy pro holčičky; Kaaberbolová, Lene: Dcera čarodějky a další. celý článek »

Knižní novinky - říjen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci říjnu 2018 představujeme například knižní novinky: Třeštíková, Radka: Veselí; Roberts, Mark: Mlčet jako hrob; Gabriel, Marius: Návrhář; Černá, Jaroslava: Vladislav II.; Kessler, Leo: T-Force. Poslední mise; Chalupová, Lenka: Liščí tanec a další. celý článek »

Knižní novinky - září 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci září 2018 představujeme například knižní novinky: Hannay, Barbara: Farmářova žena; Cílek, Roman: Doteky osudu; Janečková, Klára: Pád do tmy; Ricca, Brad: Paní Sherlock Holmes; Devátá, Ivanka: Kde spí lufťáci; Walterová Benešová, Barbora: Došel nám čas a další. celý článek »

Knižní novinky - srpen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci srpnu 2018 představujeme například knižní novinky: Damijo, Alena: Mé anglické sezony; Hanibal, Jiří: Hon na motýly; Marsonsová, Angela: Pokrevní pouta; Moyesová, Jojo: Zakázané ovoce; Theilsová, Lone: Žena, po které se slehla zem; Malmquist, Tom: V každém okamžiku jsme pořád naživu a další. celý článek »

Knižní novinky - červenec 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červenci 2018 představujeme například knižní novinky: Tajovská, Iva: Odpusť, že jsem se vrátil; Tuomainen, Antti: Než natáhnu brka; Táborská, Dita: Běsa; Sklář, Richard: Morgenland; Whitton, Hana: Anna Lucemburská; Connelly, Michael: Dva druhy pravdy a další. celý článek »

Knižní novinky - červen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červnu 2018 představujeme například knižní novinky: Dvořáková, Petra: Dědina; Gabaldon, Diana: Bubny podzimu; Vondruška, Vlastimil: Jičínské pole mrtvých; Loubiére, Sophie: Chlapec s kamínky; Whitton, Hana: Ve stínu knížecího stolce a další. celý článek »