Kronika akcí knihovny

Rok 2022

Datum publikace: Autor: Admin

Únor 2022 Únorové chumelení Sdílené čtení s výtvarnou dílničkou inspirované zimním ročním obdobím. Četba z knih „Chumelení“ (J. Kahoun), „Krmení ptáků v zimě“ (D. Singer), „Jak číst stopy zvířat“ (J. Johnson). Ve tvořivé dílničce budeme vyrábět papírové ptáčky.… celý článek »

Rok 2021

Datum publikace: Autor: Admin

Prosinec 2021 Advent v knihovně Adventní zábava – čtení, soutěže, luštění a tvořivá dílnička (výroba vánočních přáníček a záložek). Připraveno pro školní družiny, Kroužek malých čtenářů z Polkovic a všechny dětské čtenáře. Těšíme se na Vánoce Literární beseda s vánoční tematikou spojená s… celý článek »

Rok 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Prosinec 2020 Půjčujeme dle možností protiepidemického systému PES! Naše činnost je v souladu s hygienickými opatřeními. 5. stupeň PES: Knihovna uzavřena. Pouze bezkontaktní výdej a vracení výpůjček. Bližší info: 581 762 295, 777 593 984 4. stupeň PES: Knihovna přechází do režimu „výdejního… celý článek »

Rok 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Prosinec 2019 Šperky Yvett Velký zájem a návštěvnost měla prodejní výstava šperků z dílny Ivety Pouperové, která byla k vidění 26. 11. – 7.12. 2019 v půjčovních hodinách v oddělení pro dospělé čtenáře. Tyto originální “hand made“ ozdoby potěší nejednu ženu pod vánočním stromečkem… celý článek »

Rok 2018

Datum publikace: Autor: Admin

Prosinec 2018 Tritius – nový knihovní systém Koncem listopadu byl v naší knihovně spuštěn ostrý provoz nového knihovního informačního systému Tritius, který jsme připravovali po celý rok, od podání projektu k dotačnímu řízení na MK až po realizaci. Tritius je nástupcem úspěšného systému… celý článek »

Rok 2017

Datum publikace: Autor: Admin

Prosinec 2017 Čtení, luštění a kreslení s Bartem Simpsonem Soutěž vydavatelství Crew v rámci Dne pro dětskou knihu byla připravena pro všechny děti v dětském oddělení. Vánoce v knihovně Pro školní družiny, kroužek malých čtenářů z Polkovic a všechny malé čtenáře byl v dětském oddělení… celý článek »