Knižní novinky

Knižní novinky - květen 2016

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci květnu 2016 představujeme například knižní novinky Cole, Martina: Dobrý život; Pancol, Katherine: Muchachas 3;Míka, Jan: Skoro se to podobalo lásce; Müllerová, Alena: Muž ve střídavé péči; Indridason, Arnaldur: Noc nad Reykjavíkem a další. celý článek »

Knižní novinky - duben 2016

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci dubnu 2016 představujeme například knižní novinky Dvořáková, Petra: Sítě; Christie, Agatha: Tři slepé myšky; Holub, Jiří: Prostě na mě zapomněli; Smith, Wilbur: Zlatý lev; Geislerová, Aňa: P.S. a další. celý článek »

Knižní novinky - březen 2016

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci březnu 2016 představujeme například knižní novinky Doležalová, Marie: Kafe @ cigárko, Vondruška: Vlastimil: Mrtvý posel (Letopisy královské komory IX), Cubeca, Karel: Kawa 9, Sparks, Nicholas: Nezapomenutelná cesta, Hartl, Patrik: Prvok, Šampón, Tečka a Karel a další. celý článek »

Knižní novinky - únor 2016

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci únoru 2016 představujeme například knižní novinky „Úhelný kámen“, „Grayova hora“, "Krásný holky", „Vyvolená bohy", "Krycí jméno Verity" a další. celý článek »

Knižní novinky - leden 2016

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci leden 2016 představujeme například knižní novinky „Doktore, poplach, jde o všecko!“, „Dívka ve vlaku“, "Jsou světla, která nevidíme", „Vypadni z mýho života", "Půlnoční slunce (Krev na sněhu II)" a další. celý článek »

Knižní novinky - prosinec 2015

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci prosinec 2015 představujeme například knižní novinky „Kvítek karmínový a bílý“, „Syn“, "Dcery", „Co to bude?", "Chlapec, který rozdával sny" a další. celý článek »