Články autora: Admin

Únor 2012

Datum publikace: Autor: Admin

11. února 2012 - Hanácké bál V sobotu 11. února 2012 mohli všichni v sále sokolovny Kojetín obdivovat krásu hanáckých krojů, tanců a písniček na tradičním Hanáckém bále. K tanci a poslechu v sále vyhrávala dechová hudba Hulíňané (se vstupy pop music) a ve sklepě u dobrého vínka cimbálová muzika… celý článek »

Leden 2012

Datum publikace: Autor: Admin

5. ledna 2012 - Hudební pořad pro děti tradičně začátkem ledna zavítala do Kojetína ABRAKA MUZIKA s pořadem "S hudbou kolem světa", aby zpříjemnila začátek roku žákům základních škol. Nový koncertní program se zabýval rozmanitostí a pestrostí kultury nejrůznějších koutů země ve vtipné a… celý článek »

Výstavy v roce 2012

Datum publikace: Autor: Admin

Informace a fotogalerie k výstavám v galerii Vzdělávacího a informačního centra v Kojetíně v roce 2012. celý článek »

Rok 2011 - "Zajímavosti a kuriozity kojetínského muzea"

Datum publikace: Autor: Admin

V pátek 12. srpna 2011 byla otevřena v prostorách Vzdělávacího a informačního centra Kojetín nová muzejní expozice s názvem "Zajímavosti a kuriozity kojetínského muzea", která seznamuje návštěvníky s neznámými, neobvyklými a zajímavými sbírkami městského muzea. Některé předměty jsou vystaveny poprvé, jiné již pravidelní muzejní návštěvníci viděli na minulých výstavách. Při vstupu do muzejní expozice vítá návštěvníky torzo renesančního náhrobku Jana Pivce z Klimštejna a Hradčan a soubor Hora Olivetská. celý článek »

Rok 2011

Datum publikace: Autor: Admin

  Listopad 2011 Přednáška s cestovatelem Jiřím Márou "Japonsko" (30. listopad 2011) Setkání s pražskou spisovatelkou Petrou Braunovou (16. listopad 2011) Říjen 2011 "Horoskop jako klíč k osobnosti člověka" - beseda s astrologem Petrem Trnkou pro veřejnost… celý článek »

Prosinec 2011

Datum publikace: Autor: Admin

3. prosinec 2011 - Taneční soutěž Supreme Bboy Battle Město Kojetín hostilo první ročník taneční akce pod názvem Supreme Bboy Battle, který se uskutečnil v místní sokolovně, která na každého příchozího dýchla prvorepublikovým sokolským dechem. Organizátory akce byli členové Hollywood Stars a… celý článek »