Články autora: Admin

Červenec 2011

Datum publikace: Autor: Admin

1. července 2011 - Mejdan v trávě se na zahájení prázdnin konala akce v rámci projektu Kojetín - Šťastný domov s názvem Mejdan v trávě. Hlavním tahákem byl táborák a společné opékaní pravých nefalšovaných buřtů. U táboráku se zpívalo za doprovodu harmonikáře Milana Zahradníka z Bezměrova. Byl… celý článek »

Červen 2011

Datum publikace: Autor: Admin

3. června 2011 - Vítání léta na tradiční akci s názvem Vítání léta přivítal na nádvoří VIC všechny děti i rodiče moderátor akce Milan Ligač. Tuto akci každoročně připravuje Městské kulturní středisko v Kojetíně (letos byla akce zařazena do projektu Kojetín, šťastný domov), které s dětmi chce… celý článek »

Květen 2011

Datum publikace: Autor: Admin

11. května 2011 - Jarní koncert ZUŠ Kojetín se v sále Sokolovny Kojetín konal Jarní koncert žáků a učitelů Základní umělecké školy Kojetín. 6. května 2011 - Screamers vystoupila před zcela vyprodanou sokolovnou populární travesti skupina Screamers s pořadem „Screamers v říši divů“.… celý článek »

Duben 2011

Datum publikace: Autor: Admin

5. dubna 2011 - Zahraj to znovu, Same se rozjeli členové divadelního souboru Hanácká scéna do místní části Kojetína - Kovalovic, kde v místním kulturním domě - zámečku zahráli komedii Woody Allena „Zahraj to znovu, Same“. Děkujeme všem divákům za podporu. 6. dubna 2011 - Pohádková… celý článek »

Březen 2011

Datum publikace: Autor: Admin

2. března 2011 - Zahraj to znovu, Same proběhla generální zkouška na dlouho očekávanou premiéru Hanácké scény Kojetín, která si pro letošní divadelní sezonu zvolila komedii Woody Allena „Zahraj to znovu, Same“. Režie se ujala Jana Nováková. Zkouška dopadla nad očekávání výborně,… celý článek »

19. ročník (2011)

Datum publikace: Autor: Admin

Ve dnech 16. - 20. března 2011 se v sále Sokolovny konal již 19. ročník Přehlídky amatérských divadelních souborů Divadelní Kojetín 2011, jejímž vyhlašovatelem a pořadatelem je  Městské kulturní středisko Kojetín a Město Kojetín. A jak letošní přehlídka probíhala den po dni se dočtete v našem… celý článek »