Články autora: Admin

Výstavy v roce 2011

Datum publikace: Autor: Admin

Informace a fotogalerie k výstavám v galerii Vzdělávacího a informačního centra v Kojetíně v roce 2011. celý článek »

Rok 2010 - "Tradice ochotnického divadla v Kojetíně"

Datum publikace: Autor: Admin

Nová expozice kojetínského muzea seznamuje návštěvníky se vznikem ochotnického divadla v Kojetíně a historií divadelního souboru Hanácká scéna Kojetín od roku 1949 po současnost. K vidění jsou fotografie, kostýmy, rekvizity, kulisy a scénáře. celý článek »

Rok 2010

Datum publikace: Autor: Admin

Prosinec 2010 Výtvarná soutěž "Mikuláš, čert a anděl" Výherci: Hlavinková Ivana - 4.B ZŠ nám. Míru, Krčmařová Adriana - 3.A ZŠ nám. Míru, Pavlíčková Jana - 4.A ZŠ nám. Míru (všechny tři soutěžící získaly stejný nejvyšší počet hlasů, jména jsou uvedena abecedně)   Listopad 2010… celý článek »

Prosinec 2010

Datum publikace: Autor: Admin

3. prosince 2010 se vydaly členky pěveckého souboru Cantas Kojetín na mrazivou a sněhovou cestu do Kroměříže, aby v Domově se zvláštním režimem Strom života místním obyvatelům připomněly, že se blíží čas Vánoc. Pásmem koled a vánočních písní jim zpříjemnily adventní dobu, potěšily a zahřály jejich… celý článek »

Listopad 2010

Datum publikace: Autor: Admin

3. listopadu 2010 na začátek měsíce listopadu připravila Městská knihovna Kojetín zajímavou besedu s názvem Fantastické záhady se spisovatelem, scénáristou, režisérem a záhadologem Arnoštem Vašíčkem (Strážce duší - úspěšný seriál České televize, jehož první díly se vysílaly v roce 2005. Má sice… celý článek »

18. ročník (rok 2010)

Datum publikace: Autor: Admin

Ve dnech 16. - 21. března 2010 se v sále Sokolovny konal již 18. ročník Přehlídky amatérských divadelních souborů Divadelní Kojetín 2010, jejímž vyhlašovatelem a pořadatelem je  Městské kulturní středisko Kojetín a Město Kojetín. A jak letošní přehlídka probíhala den po dni se dočtete v našem… celý článek »