Články autora: Admin

Výstavy v roce 2013

Datum publikace: Autor: Admin

Informace a fotogalerie k výstavám v galerii Vzdělávacího a informačního centra v Kojetíně v roce 2013. celý článek »

Rok 2012

Datum publikace: Autor: Admin

 Listopad 2012 „Grafologie aneb Tajemství výkladu písma“ Beseda s grafoložkou Dagmar Kravčíkovou pro širokou veřejnost (21. listopadu 2012)   Říjen 2012 „Utajený svět“ a „Utajené záhady“ Besedy pro studenty gymnázia a širokou veřejnost se… celý článek »

Prosinec 2012

Datum publikace: Autor: Admin

3. prosince - Mikulášské vyhrávání Letos se Základní umělecká škola Kojetín nezúčastnila rozsvěcení vánočního stromu, z jednoho prostého důvodu - následující pondělí 3. prosince se konal velký koncert nazvaný Mikulášské vyhrávání, a tak se konaly poslední zkoušky a sehrávky na tuto akci, která… celý článek »

Listopad 2012

Datum publikace: Autor: Admin

1. listopadu 2012 - Prodloužená tanečních se konala prodloužená tanečních účastníků kurzu tanečních s tanečním mistrem Pavlem Nečesaným. Účast: 280 návštěvníků 2. listopadu 2012 - Bazárek pro maminky V pořadí druhý Bazárek pro maminky se konal ve vestibulu Sokolovny Kojetín. Maminky mohly… celý článek »

Říjen 2012

Datum publikace: Autor: Admin

4. října 2012 - Koncert Společná věc - Vodnářský zvon Při poslechu i projekci koncertu Společná věc, kdy vodnářský zvon rozezněl Tomáš Pfeiffer posluchači zažili krásu, tajemnost i hlubokou výpověď filmového příběhu s všelidskými tématy. Obrazový doprovod v unikátní parabolické projekci je provedl… celý článek »

Září 2012

Datum publikace: Autor: Admin

8. září 2012 - Cantas Kojetín vystoupil pěvecký soubor Cantas na koupališti v Roštíně spojené s víkendovým soustředěním souboru. 9. září 2012 - Hanácká beseda odjela početná skupina Hanáků z Kojetína na pozvání přátel z národopisného souboru Kopaničár (pravidelný účastník Kojetínských hodů)… celý článek »