Články autora: Admin

Listopad 2011

Datum publikace: Autor: Admin

5. listopad 2011 - Cvičme v rytme (7) Dopoledne plné pohybu bylo určeno pro všechny ženy a dívky, které od 9 hodin v kojetínské sokolovny absolvovaly sportovní maratón s názvem Cvičme v rytme (7). Sportovkyně si zacvičily Pilates s R Hlouškovou, Tae-Bo s M. A. Flejberkovou, Zumbu s J. Halířem a… celý článek »

Říjen 2011

Datum publikace: Autor: Admin

1. října 2011 - Nevydařený Haluz fest Proč nevydařený? Po organizační stránce festivalu nebylo snad co vytknout - světla a zvuk zajišťoval Petr Střelák z Přerova, vstupné 80 Kč bylo úměrné kvalitě kapel, občerstvení dostačující. Co se však kategoricky nezdařilo byla navštěvnost tohoto v pořadí již… celý článek »

Září 2011

Datum publikace: Autor: Admin

10. - 22. září 2011 - Evropský týden mobility V minulém roce se město Kojetín podruhé zapojilo do celoevropské akce „Evropský týden mobility“ (dále jen ETM) a „Evropský den bez aut“, který se v Evropě konal už podeváté. Naše město se umístilo v české soutěži o &bdquo… celý článek »

Srpen 2011

Datum publikace: Autor: Admin

12. - 14. srpen a 15. - 19. srpen 2011 - Kojetínské hody a Kojetínské hudební léto 20. srpna 2011 - Hanácká beseda se zúčastnil národopisný soubor Hanácká beseda Kojetín Dožínek Zlínského kraje v Kroměříži. Členové souboru zatancovali tance - Anovská a Hatě. 20. srpna 2011 - Hanácká… celý článek »

Červenec 2011

Datum publikace: Autor: Admin

1. července 2011 - Mejdan v trávě se na zahájení prázdnin konala akce v rámci projektu Kojetín - Šťastný domov s názvem Mejdan v trávě. Hlavním tahákem byl táborák a společné opékaní pravých nefalšovaných buřtů. U táboráku se zpívalo za doprovodu harmonikáře Milana Zahradníka z Bezměrova. Byl… celý článek »

Červen 2011

Datum publikace: Autor: Admin

3. června 2011 - Vítání léta na tradiční akci s názvem Vítání léta přivítal na nádvoří VIC všechny děti i rodiče moderátor akce Milan Ligač. Tuto akci každoročně připravuje Městské kulturní středisko v Kojetíně (letos byla akce zařazena do projektu Kojetín, šťastný domov), které s dětmi chce… celý článek »