Články autora: Admin

Červenec 2008

Datum publikace: Autor: Admin

Doba dovolených - konečně!!!!!!!!!! Ale také příprav na Kojetínské hody. celý článek »

Červen 2008

Datum publikace: Autor: Admin

6. června 2008 Mezi tradiční červnové akce patří Den otevřených dveří Vzdělávacího a informačního centra na Masarykově náměstí v Kojetíně spojený s odpoledním bohatým programem pro děti na nádvoří s názvem Vítání léta. Letos měli návštěvníci možnost navštívit výstavu obrazů, sochařských děl a… celý článek »

Květen 2008

Datum publikace: Autor: Admin

1. května 2008 se členové národopisného souboru Hanácká beseda rozhodli navázat na tradici stavění májek v Kojetíně. Pro letošní rok zvolili místo pro májku dvůr rodiny Gardavských, kde se májky dříve stavěly. V 17 hodin se sešel celý soubor i jeho příznivci a začaly přípravy na stavění - nechyběl… celý článek »

Duben 2008

Datum publikace: Autor: Admin

4. dubna 2008 vyprodal kojetínskou sokolovnu Divadelní spolek Smotaná hadice Křenovice s komedií  Rozpalme to, má panenko! Komedii, statečné křenovské ženy, dívky a jeden muž, nastudovali na motivy filmu "Hoří, má panenko" v režii dvou studentů kojetínského gymnázia, členů… celý článek »

Březen 2008

Datum publikace: Autor: Admin

1. března 2008 uspořádalo MěKS Kojetín společně s country taneční skupinou Lucky While v pořadí již druhý Country bál. Na plese zahrály opět dvě counry brněnské kapely Starý fóry a Merylen. V programu nechyběla precizní taneční vystoupení domácí country skupiny Lucky While. Ve třech vstupech -… celý článek »

16. ročník (rok 2008)

Datum publikace: Autor: Admin

11. března 2008 Letošní divadelní přehlídku, ihned po slavnostním zahájení, odstartovalo věhlasné Ořechovské divadlo s třeskutou fraškou Paroháči aneb Červené kalhoty a podle všech očekávání dostálo své pověsti. Všichni herci, pod režijní taktovkou Vlastimila Pešky, podali velmi slušné herecké… celý článek »