Články autora: Admin

Rok 2008

Datum publikace: Autor: Admin

Prosinec 2008   Výstavka prací z vyhlášené soutěže "Nejkrásnější ozdoba"   Říjen 2008    MALOVÁNÍ PRO DĚTI besedy s ilustrátorem dětských knih Adolfem Dudkem (23. 10. 2008)      ORTEL SAMOTY besedy o Petru Bezručovi pro studenty… celý článek »

Prosinec 2008

Datum publikace: Autor: Admin

3. prosince 2008 si účastníci kurzu tanečních pro dospělé pozvali na svou poslední lekci své známé a přátele, aby se všem pochlubili, jaké kroky a tance se v tanečních naučili. Na ukázku jeden pár z taneční školy, kterou vede mistr Pavel Nečesaný mimo Kojetín, všem přítomným předvedl všechny… celý článek »

Listopad 2008

Datum publikace: Autor: Admin

7. listopadu 2008 uspořádalo Město Kojetín a Městské kulturní středisko Kojetín ve spolupráci s Římskokatolickou farností Kojetín koncert v rámci oslav 775 let města Kojetín s názvem Hudba v kojetínském chrámu Nanebevzetí Panny Marie v 19. století. Všechny přítomné přivítal páter Ryšavý a za Město… celý článek »

Říjen 2008

Datum publikace: Autor: Admin

4. října 2008 opět se po prázdninách rozjely klubové pekelné večery, v sobotu se konal Massive night. Všem fans děkují za podporu DJ´s Luis, Scarpo, Ramires, Berthold, Funsmaker, Torin, Sidwe, Čad, Lacher, Hardener, Karel Brojler a další. 5. října 2008 jsme pro děti… celý článek »

Září 2008

Datum publikace: Autor: Admin

19. září 2008 líbavé melodie v podání flétnového dua ze Základní umělecké školy Kojetín zazněly na úvod slavnostní vernisáže výstavy z dílny členů tvůrčí skupiny Signál 64. Za tvůrčí skupinu Signál 64 všechny přítomné přivítal a výstavu prezentoval její vedoucí pan Jaroslav Kačírek. Výstava opět… celý článek »

Srpen 2008

Datum publikace: Autor: Admin

Kojetínské hody 2008 Hodové oslavy v Kojetíně s bohatým program a konané v takovém rozsahu již podesáté, jsou za námi a toto je pár slov k jejich zhodnocení. Hodovat se v našem městě začalo již v pátek 15. srpna na dětské párty, která se konala na Bowling City. Nejmenší se mohli dosyta vydovádět… celý článek »