Články autora: Admin

Únor 2008

Datum publikace: Autor: Admin

9. února 2008 se členové Hanácké Besedy prezentovali na Hanáckém bále v Kostelci na Hané. Ples obohatili krásným hanáckým tancem s názvem "Kolo". 15. února 2008 se rozjeli členové místní Hanácké scény do Troubek s komedií na motivy filmu Někdo to rád horké s názvem Holt někdo to rád… celý článek »

Leden 2008

Datum publikace: Autor: Admin

Leden 2008 v galerii VIC do 11. ledna 2007 pokračovala prodejní výstava obrazů autorky Miroslavy Příhodové s názvem "Pro každého něco". 4. ledna 2008 byl pro žáky Základní školy Svatopluka Čecha v Kojetíně uspořádán výchovný koncert. Do Kojetína opět zavítala Abraka Muzika ze ZUŠ… celý článek »

Výstavy v roce 2008

Datum publikace: Autor: Admin

Informace a fotogalerie k výstavám v galerii Vzdělávacího a informačního centra v Kojetíně v roce 2008. celý článek »

Rok 2007

Datum publikace: Autor: Admin

Říjen 2007       Beseda s autorkou knihy "Ortel samoty" PhDr. Zdeňkou Tomáškovou o Petru Bezručovi pro studenty Gymnázia Kojetín     Beseda se známou českou spisovatelkou a scénáristkou Martinou Drijverovou a ilustrátorem Vojtěchem Otčenáškem s… celý článek »

Prosinec 2007

Datum publikace: Autor: Admin

1. prosince 2007 za účasti pěti kapel na prestižní kojetínské akci Haluz fest part. X pokřtila významná moravská kapela Dark Gamballe z Vyškova své první DVD s názvem Běh na dlouhou trať. Kojetín se stal opět centrem rockového dění, kdy se do místní sokolovny v sobotu sjelo na šest set fanoušků,… celý článek »

Listopad 2007

Datum publikace: Autor: Admin

3. listopadu 2007 vyjeli členové divadelního souboru Hanácká scéna při MěKS Kojetín s komedií "Holt někdo to rád hot" na další štaci - tentokrát do nedalekých Uhřičic. V 15.30 hodin se nesl sympatickou vískou průvod v kostýmech, který všechny občany lákal na úžasné představení (tímto… celý článek »