Články autora: Admin

Červenec 2007

Datum publikace: Autor: Admin

Doba dovolených - konečně!!!!!!!!!! Ale také příprav na Kojetínské hody. celý článek »

Červen 2007

Datum publikace: Autor: Admin

1. června 2007 se konal tradiční Den otevřených dveří Vzdělávacího a informačního centra v Kojetíně. Návštěvníci si měli možnost prohlédnout celé centrum a zakoupit si nějaký ten suvenýr z našeho města na informacích. Kolemjdoucí také lákaly zajímavé výstavy, které si mohli zdarma prohlédnout -… celý článek »

Květen 2007

Datum publikace: Autor: Admin

2. května 2007 po dvouleté přestávce kojetínský divadelní soubor Hanácká scéna při MěKS Kojetín opět vtrhl na prkna, jež znamenají svět. Spolek, kromě známých tváří, rozšířili nově přibraní herci a pod vedením brněnského režiséra Radima Korába nastudovali komedii s názvem Holt někdo to rád hot na… celý článek »

Duben 2007

Datum publikace: Autor: Admin

15. dubna 2007 jsme opět pro nejmenší připravili víkendovou pohádkou. Naše pozvání přijalo divadlo - Řád červených nosů z Blatnice pod Svatým Antonínkem a do Kojetína přivezlo pohádku Tři prasátka a vlk. Ve velmi moderním zpracování klasické pohádky s písničkami opět dobro zvítězilo nad zlem. … celý článek »

Březen 2007

Datum publikace: Autor: Admin

3. března 2007 po několikaleté odmlce se MěKS Kojetín s taneční skupinou Lucky While zhostilo pořadatelského žezla při konání Country bálu v našem městě. Ihned na poprvé se podařilo zajistit kvalitní country kapelu Starý fóry z Brna, která přijela společně se skupinou Podjezd ze Zlína. Bez… celý článek »

15. ročník (rok 2007)

Datum publikace: Autor: Admin

13. března 2007 Dlouho očekávaný 15. jubilejní ročník Přehlídky amatérských divadelních souborů Divadelní Kojetín 2007 byl zahájen se vší slávou a pompézností - velkým výpravným muzikálem Atlantida v podání Divadla Genus Brno. Téměř osmdesát herců, zpěváků a tanečníků nás zavedlo do bájné země snů… celý článek »