Články autora: Admin

Prosinec 2018

Datum publikace: Autor: Admin

5. prosince 2018 - Mikuláš Ve sváteční předvečer svatého Mikuláše, ve středu 5. prosince 2018, se vydala nebeská družina nadělovat dárky v ulicích Kojetína. Samozřejmě, že si nebešťané přivzali na pomoc i pekelníky, pro případ, že by některé z dítek mělo těžký hřích. Nakonec nebylo čertů ani moc… celý článek »

2018

Datum publikace: Autor: Admin

4. prosince 2018 Milý deníčku, dnes jsme se setkali naposledy v roce 2018. Vydali jsme se všichni společně na náměstí, kde byl letos otevřen nový stánek s nápisem Vánoce v Kojetíně. Dali jsme si punč a taky jsme si na ohništi opekli buřty. Jak jsme se měli, můžeš posoudit z našich rozesmátých… celý článek »

Listopad 2018

Datum publikace: Autor: Admin

1. listopadu 2018 - Prodloužená tanečních Ve čtvrtek 1. listopadu 2018 se v sále VIC konala prodloužená lekce tanečních. Rodiče i známí účastníků kurzu se mohli přesvědčit, jak si mladí tanečníci počínají pod vedením zkušeného tanečního mistra Igora Henzélyho z Kroměříže. V sále vládla uvolněná… celý článek »

Říjen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

5. a 6. října 2018 - Brána do staréch časů V pátek a v sobotu 5. a 6. října 2018 jsme otevřeli bránu do starých časů v prostorách nádvoří VIC. Už od rána proudily na pomyslný selský dvorek davy dětí i dospělých. Ti všichni se chtěli podívat, jak naši předkové uměli zpracovávat přírodní produkty, a… celý článek »