Články autora: Admin

Květen 2019

Datum publikace: Autor: Admin

11. května 2019 - Vítání ptačího zpěvu v Kojetíně V sobotu 11. května 2019 se poprvé v Kojetíně konalo Vítání ptačího zpěvu. Tradiční akce pořádané na řadě míst naší země Českou společností ornitologickou, se díky iniciativě MěKS Kojetín, a to hlavně ředitelky Hany Svačinové a její sestry Markéty… celý článek »

Duben 2019

Datum publikace: Autor: Admin

7. dubna 2019 - Vynášení Moreny Dne 7. dubna 2019, na takzvanou Smrtnou neděli, se sešly v odpoledních hodinách před Vzdělávacím a informačním centrem děti z folklórního souboru Sluníčko. Oblečeny, jak jinak než v hanáckých krojích, se vydaly spolu s řadou přihlížejících rodinných příslušníků a… celý článek »

Březen 2019

Datum publikace: Autor: Admin

2. března 2019 Vodění medveďa /medvedice Jako každoročně i letos procitl medvěd ze zimního spánku a vyrazil do ulic Kojetína, doprovod mu dělala řada maškar tradičních i netradičních. Už od sobotního rána se scházeli všichni ostatkáři na VIC, kde se soustředili jak dřevorubci z dělnické třídy, tak… celý článek »

Únor 2019

Datum publikace: Autor: Admin

16. února 2019 - Hanácké bál V sobotu 16. února 2019 se mohli návštěvníci a účastníci pobavit na Hanáckém bále, tentokrát v Křenovicích. V této malebné obci se konal Hanácký bál historicky podruhé, i tentokrát to bylo z důvodu rekonstrukce Sokolovny, kde se bude v příštím roce bál opět konat ve… celý článek »

Leden 2019

Datum publikace: Autor: Admin

17. ledna 2019 - Mimoni a jejich derniéra Od premiéry Skópé Barky, která se odehrála na jevišti v Sokolovně 6. března 2018, uběhl skoro celý rok, ve kterém Mimoni sklízeli úspěchy nejen v Kojetíně. Za tuto dobu sehráli naši mladí nadějní herci tuto hru pro veřejnost desetkrát. Po již zmiňované… celý článek »

Zpracování osobních údajů za účelem pořizování fotodokumentace

Datum publikace: Autor: Admin

Oznámení o zpracování osobních údajů za účelem pořizování fotodokumentace / obrazových a zvukových záznamů na akcích organizovaných MěKS Kojetín Městské kulturní středisko Kojetín (MěKS Kojetín), se sídlem náměstí Republiky 1033, 752 01 Kojetín je pro účely zpracování osobních údajů správcem údajů… celý článek »