Články autora: Admin

Březen 2019

Datum publikace: Autor: Admin

2. března 2019 Vodění medveďa /medvedice Jako každoročně i letos procitl medvěd ze zimního spánku a vyrazil do ulic Kojetína, doprovod mu dělala řada maškar tradičních i netradičních. Už od sobotního rána se scházeli všichni ostatkáři na VIC, kde se soustředili jak dřevorubci z dělnické třídy, tak… celý článek »

Únor 2019

Datum publikace: Autor: Admin

16. února 2019 - Hanácké bál V sobotu 16. února 2019 se mohli návštěvníci a účastníci pobavit na Hanáckém bále, tentokrát v Křenovicích. V této malebné obci se konal Hanácký bál historicky podruhé, i tentokrát to bylo z důvodu rekonstrukce Sokolovny, kde se bude v příštím roce bál opět konat ve… celý článek »

Leden 2019

Datum publikace: Autor: Admin

17. ledna 2019 - Mimoni a jejich derniéra Od premiéry Skópé Barky, která se odehrála na jevišti v Sokolovně 6. března 2018, uběhl skoro celý rok, ve kterém Mimoni sklízeli úspěchy nejen v Kojetíně. Za tuto dobu sehráli naši mladí nadějní herci tuto hru pro veřejnost desetkrát. Po již zmiňované… celý článek »

Zpracování osobních údajů za účelem pořizování fotodokumentace

Datum publikace: Autor: Admin

Oznámení o zpracování osobních údajů za účelem pořizování fotodokumentace / obrazových a zvukových záznamů na akcích organizovaných MěKS Kojetín Městské kulturní středisko Kojetín (MěKS Kojetín), se sídlem náměstí Republiky 1033, 752 01 Kojetín je pro účely zpracování osobních údajů správcem údajů… celý článek »

Ochrana osobních údajů - knihovna

Datum publikace: Autor: Admin

Ochrana osobních údajů Jak knihovna nakládá s osobními údaji a k čemu je využívá? Jak je chrání? Základní odpovědi na tyto otázky přináší tento článek. Úplnou informaci o ochraně osobních údajů využívaných Městskou knihovnou MěKS v Kojetíně nabízí zájemcům Knihovní řád, konkrétně Příloha č. 2 … celý článek »

Rok 2018

Datum publikace: Autor: Admin

Prosinec 2018 Tritius – nový knihovní systém Koncem listopadu byl v naší knihovně spuštěn ostrý provoz nového knihovního informačního systému Tritius, který jsme připravovali po celý rok, od podání projektu k dotačnímu řízení na MK až po realizaci. Tritius je nástupcem úspěšného systému… celý článek »