Články autora: Admin

Duben 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Kultura pomalu ožívá Od pondělí 27. dubna 2020 se v Kojetíně, v rámci celostátního uvolňování opatření, otevřelo Vzdělávací a informační centrum a knihovna. Hned v prvních dnech návštěvníci dychtivě využili znovuobnovených služeb, o čemž svědčí počty čtenářů i klientů, kteří ihned po otevření… celý článek »

Březen 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Kultura v těžkých dobách Začátkem března vrcholily na Městském kulturním středisku přípravy na toužebně očekávanou divadelní přehlídku, která v letošním roce slibovala žánrově zajímavá a vyvážená představení. Po propagační a organizační stránce bylo téměř vše připraveno a těšili jsme se na oslavu… celý článek »

Únor 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Dětský karneval V období masopustu se nesmí zapomínat ani na děti, proto se v neděli 2. února 2020 v prostorách Sokolovny konal dětský karneval. Nejmenší návštěvníci v pestrobarevných kostýmech zaplnili brzy parket a bavili se v tanečním víru. Moderátoři karnevalu z Divadla Koráb děti roztančili a… celý článek »

Leden 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Výstava – Skauti v Kojetíně slaví sto let V sobotu 18. ledna 2020 byla zahájena v prostorách Vzdělávacího a informačního centra výstava k 100. výročí od založení skautského oddílu v Kojetíně. Po krátkém úvodním slovu a skautské hymně se návštěvníci výstavy mohli dočíst o historii oddílu, ale… celý článek »

Rok 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Prosinec 2019 Šperky Yvett Velký zájem a návštěvnost měla prodejní výstava šperků z dílny Ivety Pouperové, která byla k vidění 26. 11. – 7.12. 2019 v půjčovních hodinách v oddělení pro dospělé čtenáře. Tyto originální “hand made“ ozdoby potěší nejednu ženu pod vánočním stromečkem… celý článek »

Prosinec 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Advent a Vánoce v Kojetíně Po úspěšném rozsvěcení vánočního stromu v Kojetíně následovala řada dalších akcí spojena s adventem i samotnými vánočními svátky. Již 5. prosince 2019 se konala tradiční mikulášská obchůzka po Kojetíně. Několik nebeských družin se vydalo, spolu s čerty do kojetínských… celý článek »