Články autora: Admin

Září 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Výstava Signál 64 V letošním roce slaví tvůrčí skupina Signál 64 výročí 55 let od svého založení. Členové této skupiny se zapsali za víc jak půl století nesmazatelně do kulturního povědomí Kojetína, ale působili i mimo tento region. V letošním roce jsme si toto výročí připomněli hodovou expozicí v… celý článek »

Prázdniny 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Kojetínské kulturní léto (hudební i filmové) Ani v prázdninových dnech se nesmí zapomínat na kulturu, proto si pro milovníky filmu a hudby, připravilo MěKS Kojetín pestrou škálu v letním kině i na pódiu na Masarykově náměstí. V rámci letního kina se promítalo skoro každý týden minimálně jedno… celý článek »

Červen 2019

Datum publikace: Autor: Admin

31. května - 30. června 2019 - Kojetínské kulturní léto (hudební i filmové) Ani v letních měsících se na kojetínské kultuře nezahálí. Letní kino je v plném proudu a pro milovníky hudby je připravena na náměstí v Kojetíně řada koncertů různých žánrů pro co nejširší veřejnost. Již v pátek 31. května… celý článek »

Výstavy v roce 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Informace a fotogalerie k výstavám v hlavní galerii Vzdělávacího a informačního centra v Kojetíně v roce 2019. celý článek »

Květen 2019

Datum publikace: Autor: Admin

11. května 2019 - Vítání ptačího zpěvu v Kojetíně V sobotu 11. května 2019 se poprvé v Kojetíně konalo Vítání ptačího zpěvu. Tradiční akce pořádané na řadě míst naší země Českou společností ornitologickou, se díky iniciativě MěKS Kojetín, a to hlavně ředitelky Hany Svačinové a její sestry Markéty… celý článek »

Duben 2019

Datum publikace: Autor: Admin

7. dubna 2019 - Vynášení Moreny Dne 7. dubna 2019, na takzvanou Smrtnou neděli, se sešly v odpoledních hodinách před Vzdělávacím a informačním centrem děti z folklórního souboru Sluníčko. Oblečeny, jak jinak než v hanáckých krojích, se vydaly spolu s řadou přihlížejících rodinných příslušníků a… celý článek »