Články autora: Admin

Září 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Hanácká scéna Kojetín Ve středu 23. září 2020 odehrála domácí Hanácká scéna komedii Bordel na ministerstvu autora J. F. G. Melaine. Tato inscenace přilákala do prostor Sokolovny na desítky návštěvníků, kteří se po nedobrovolné dlouhé odmlce těšili na vystoupení Hanácké scény. Ta sehrála tento kus… celý článek »

Výstavy v roce 2020

Datum publikace: Autor: Admin

    4. září - 9. října 2020 Výstava "Společně" tvůrčí skupiny Signál 64 Výstava obrazů, fotografií, keramiky a šperků členů tvůrčí skupiny Signál 64. 27. května - 31. srpna 2020 Výstava Krojované panenky Výstava panenek převážně z dílny Františky Hany Garlíkové, která… celý článek »

Prázdniny 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Kojetínské hody 2020 https://mekskojetin.cz/kojetinske-hody/kojetinske-hody-2020 Výstava Signál 64 V pátek 4. září 2020 se v galerii VIC ozývaly líbezné tóny klavíru, který rozezněla Miluše Venclíková. Po sedmnácté hodině odpolední zaplnili výstavní prostory milovníci umění, aby navštívili… celý článek »

Červen 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Soustředění Mimoňů v Křenovicích Ve dnech 27. a 28. června jsme prožili s naší mladou dramatickou skupinou Mimoni zábavně-pracovní víkend v Křenovicích. Od sobotního rána se začali sjíždět mladí ochotníci na parkovišti před areálem křenovského výletiště. Po postavení stanů a založení táboráku, na… celý článek »

Květen 2020

Datum publikace: Autor: Admin

75. výročí od konce druhé světové války Ve čtvrtek 7. května 2020 jsme si i v Kojetíně připomněli 75. výročí od konce druhé světové války. Je potřeba si připomínat tento historický mezník, aby i další generace nezapomněly na hrůzy války, která se dotkla fatálně celého našeho národa, zmařila… celý článek »

Informace o zpracování osobních údajů

Datum publikace: Autor: Admin

Co se v tomto dokumentu dozvíte? • Kdo je správce údajů a pověřenec pro ochranu osobních údajů • Proč zpracováváme vaše údaje a jaký k tomu máme právní základ. • Jaké kategorie údajů zpracováváme a odkud se k nám dostaly. • Komu můžeme údaje předat a kam se mohou dostat. •… celý článek »