Články autora: Admin

Únor 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Dětský karneval V období masopustu se nesmí zapomínat ani na děti, proto se v neděli 2. února 2020 v prostorách Sokolovny konal dětský karneval. Nejmenší návštěvníci v pestrobarevných kostýmech zaplnili brzy parket a bavili se v tanečním víru. Moderátoři karnevalu z Divadla Koráb děti roztančili a… celý článek »

Leden 2020

Datum publikace: Autor: Admin

Výstava – Skauti v Kojetíně slaví sto let V sobotu 18. ledna 2020 byla zahájena v prostorách Vzdělávacího a informačního centra výstava k 100. výročí od založení skautského oddílu v Kojetíně. Po krátkém úvodním slovu a skautské hymně se návštěvníci výstavy mohli dočíst o historii oddílu, ale… celý článek »

Rok 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Prosinec 2019 Šperky Yvett Velký zájem a návštěvnost měla prodejní výstava šperků z dílny Ivety Pouperové, která byla k vidění 26. 11. – 7.12. 2019 v půjčovních hodinách v oddělení pro dospělé čtenáře. Tyto originální “hand made“ ozdoby potěší nejednu ženu pod vánočním stromečkem… celý článek »

Prosinec 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Advent a Vánoce v Kojetíně Po úspěšném rozsvěcení vánočního stromu v Kojetíně následovala řada dalších akcí spojena s adventem i samotnými vánočními svátky. Již 5. prosince 2019 se konala tradiční mikulášská obchůzka po Kojetíně. Několik nebeských družin se vydalo, spolu s čerty do kojetínských… celý článek »

Listopad 2019

Datum publikace: Autor: Admin

22. listopadu 2019 - Rozsvěcení vánočního stromu Aby měl Ježíšek navigační bod a našel při pohledu shora i Kojetín, rozsvítili jsme v pátek 22. listopadu 2019 na Masarykově náměstí rostlý vánoční strom. Vše vypuklo už od brzkých ranních hodin, kdy se na náměstí začali srocovat trhovci s nesčetným… celý článek »

Říjen 2019

Datum publikace: Autor: Admin

11. - 12. října 2019 - Brána do staréch časů na Hané Po minulém podzimním zkušebním ročníku Brány do staréch časů na Hané, jsme letos opět navázali na tuto úspěšnou akci. V tomto roce předcházela podzimní „Bráně“ i její jarní verze s velikonoční tematikou. V pátek a sobotu 11.–12… celý článek »