Pěvecký soubor Cantas Kojetín se opět po roce zhostil pořadatele a zároveň účastníka setkání pěveckých souborů a sborů, jež nazval „S písničkou se mládne“. Letošní jubilejní pátý ročník, který proběhl v sobotu 8. listopadu 2014, proběhl za účasti osmi pěveckých sborů z moravských měst a obcí.
Každý soubor, který uvedl moderátor Čestmír Novotný, se po svém představil ve vlastním třicetiminutovém bloku.
V Kojetíně se v sobotu představil Smíšený pěvecký sbor při klubu seniorů Rosénka Rožnov pod Radhoštěm, Smíšený soubor Add Gospel Přerov, Ženský pěvecký sbor Otrokovice, Smíšený pěvecký sbor Radost Zlín, Národopisný soubor Týnečáci Velký Týnec, Smíšený pěvecký sbor Bruntál, Smíšený pěvecký soubor ZeSrandy Kroměříž, a Ženský pěvecký soubor Cantas Samotný závěr pěveckého setkání vyplnily dvě společné písně „Let it Be“ a „Až se můj čas ponachýlí“, kterou si premiérově, bez nácviku a společně zazpívaly všechny zúčastněné soubory.
Po oficiální části následovalo posezení a volná zábava. Městské kulturní středisko Kojetín a pěvecký soubor Cantas děkují všem zúčastněným souborům a sborum i všem zainteresovaným za nádherně prožité zpěvankové odpoledne i podvečer, pátého pěveckého setkání. Opět jsme v Kojetíně dokázali, že se s písničkou stále mládne!

Fotogalerie:
http://cantas-kojetin.rajce.idnes.cz/S_pisnickou_se_mladne_2014_-_5._rocnik_8.11.2014

   


PROGRAM PÁTÉHO ROČNÍKU:

Přiložené soubory
PDF plakat-pisnicka-2014.pdf PDF dokument 770.32 kB