Archiv novinek

Vyhlášení 29. ročníku Divadelního Kojetína 2023

Datum publikace:

Měsíc březen bude opět v Kojetíně patřit amatérskému divadlu. Vyhlašujeme 29. ročník Divadelního Kojetína 2023. celá novinka »

Slavnostní křest knihy Miloše Krybuse Zapomenutí vojáci

Datum publikace:

Ve středu 9. listopadu 2022 v 17 hodin byla v expozici muzea "Když ještě byla technika v plenkách" v budově Vzdělávacího a informačního centra V Kojetíně (Masarykovo náměstí 8) slavnostně pokřtěna kniha autora Miloše Krybuse s názvem Zapomenutí vojáci o osudech kojetínských zemřelých a padlých c. a k. vojáků ve Velké válce... celá novinka »

Kojetínské hudební a divadelní léto - poděkování

Datum publikace:

Městské kulturní středisko Kojetín - pořadatel Kojetínského hudebního a divadelního léta, děkuje všem účinkujícím, posluchačům i divákům za vytvoření krásné letní atmosféry!!! Poděkování patří: celá novinka »

Navštivte stálé expozice muzea

Datum publikace:

Navštivte zajímavé výstavy a expozice v galerii nebo expozicích muzea v budově Vzdělávacího a informačního centra Kojetín (Masarykovo náměstí 8): celá novinka »

Poděkování za Kojetínské hody 2022

Datum publikace:

MěKS Kojetín uděluje velké poděkování všem účinkujícím - krojovaným i nekrojovaným, kteří vystoupili v rámci Kojetínských hodů. celá novinka »

Den dětí na náměstí v Kojetíně - fotogalerie

Datum publikace:

Kojetínské náměstí se ve středu 1. června 2022 zaplnilo pohádkovými bytostmi, soutěžemi pro děti a pouťovými atrakcemi... celá novinka »

Poděkování za Divadelní Kojetín 2022 a fotogalerie

Datum publikace:

Poděkování za Divadelní Kojetín 2022 celá novinka »

DIVADELNÍ KOJETÍN 2022 MÁ VÍTĚZE!

Datum publikace:

VÝSLEDKY 28. ROČNÍKU PŘEHLÍDKY AMATÉRSKÝCH DIVADELNÍCH SOUBORŮ DIVADELNÍ KOJETÍN 2022 celá novinka »

Výroční zpráva MěKS Kojetín za rok 2021

Datum publikace:

Zastupitelstvo města Kojetína na svém 23. zasedání konaném dne 29. března 2022 vzalo na vědomí výroční zprávu Městského kulturního střediska Kojetín, příspěvkové organizace, za rok 2021: celá novinka »

Židovské památky Kojetína

Datum publikace:

Významnou kapitolou v dějinách města je existence židovské komunity. celá novinka »