Starší ročníky KHL

Kojetínské hudební léto 2014

Datum publikace: Autor: Admin

Krásnou celotýdenní tečkou za letošními hodovými oslavami bylo Kojetínské hudební léto. Na Masarykově náměstí se vystřídalo od pondělí do pátku celkem osm kapel různorodých žánrů. V pondělí si na své přišli milovníci popových písniček v podání skupiny Jen Tak 2 z Přerova. Tato kapela  hrála… celý článek »

Kojetínské hudební léto 2013

Datum publikace: Autor: Admin

Na Kojetínské hody 2013 navázalo plynule Kojetínské hudební léto. V pondělí 19. srpna si přišli na své hlavně mladí posluchači, kteří na Masarykově náměstí nadšeně povzbuzovali alternativní blues-rockové duo The Aeronauts z Přerova. Tato kapela byla složena z bubeníka Petra Dohnala a Lukáše… celý článek »

Kojetínské hudební léto 2012

Datum publikace: Autor: Admin

Na hody plynule navázalo Kojetínské hudební léto - týden hudby na náměstí, které divákům nabídlo několik hudebních žánrů. Kojetínské hudební léto odstartovala v pondělí 13. srpna rock-popová kapela Kanci paní Nadlesní z Brna a Nezamyslic. V úterý 14. srpna se představila sestava No Problém z… celý článek »

Kojetínské hudební léto 2011

Datum publikace: Autor: Admin

Na hody plynule navázalo Kojetínské hudební léto - týden hudby na náměstí, které divákům nabídlo několik hudebních žánrů. Kojetínské hudební léto odstartovala a na country notu zaplněné náměstí naladila kapela Countrio z Hodonína. V úterý se na náměstí představila bigbítová sestava Peters´… celý článek »

Kojetínské hudební léto 2010

Datum publikace: Autor: Admin

Na hody plynule navázalo Kojetínské hudební léto - týden hudby na náměstí, které divákům nabídlo několik hudebních žánrů. Za deštivého pondělí a za plné podpory diváků vystoupil v sále Sokolovny pěvecký soubor Cantas Kojetín se svým hostem Robertem Marszakem. V úterý se na náměstí představilo… celý článek »

Kojetínské hudební léto 2009

Datum publikace: Autor: Admin

Po Kojetínských hodech následovalo slunečné Kojetínské hudební léto - týden hudby na náměstí, které přivítalo celkem sedm kapel od folkových přes dechové až po rockové. V pondělí se v Kojetíně představila kapela Feels z Roštína, kterou v přestávku doplnil krátkým vstupem pěvecký soubor Cantas… celý článek »