Kronika akcí knihovny

Rok 2018

Datum publikace: Autor: Admin

Říjen 2018 Týden knihoven Již tradičně v prvním říjnovém týdnu (1. – 7. října 2018) probíhá celostátní akce SKIPu na podporu četby a knihoven nazvaná „Týden knihoven“ (letos již 22. ročník), ve kterém jsme „pečovali“ o naše  čtenáře, jak stávající, tak i nové.… celý článek »

Rok 2017

Datum publikace: Autor: Admin

Prosinec 2017 Čtení, luštění a kreslení s Bartem Simpsonem Soutěž vydavatelství Crew v rámci Dne pro dětskou knihu byla připravena pro všechny děti v dětském oddělení. Vánoce v knihovně Pro školní družiny, kroužek malých čtenářů z Polkovic a všechny malé čtenáře byl v dětském oddělení… celý článek »

Rok 2016

Datum publikace: Autor: Admin

Jaký byl rok 2016? Dobrý, úspěšný, plný aktivit. Zaznamenáváme stoupající počet registrovaných uživatelů, návštěvníků knihovny ve všech oblastech (čtenáři, uživatelé, účastníci akcí) i virtuálních, uživatelů on-line služeb a počet kladně vyřízených rezervací knih v půjčovnách. Vzrůstal i celkový… celý článek »

Rok 2015

Datum publikace: Autor: Admin

Ohlédnutí za rokem 2015 Jsme velmi potěšeni, že občané našeho města knihovnu vyhledávají (nárůst počtu návštěvníků), využívají její služby a co je nejdůležitější - jsou s nimi spokojeni. Jejich názor vyjadřuje certifikát Prověřená společnost, který naše knihovna obdržela na základě kladných… celý článek »

Rok 2014

Datum publikace: Autor: Admin

Prosinec 2014 Adventní ladění Tak jsme nazvali literární pásmo, průřez celým adventním obdobím s důrazem na nejdůležitější sváteční dny. Předčítali jsme z knížek Babička (Božena Němcová), Vánoční koleda (Charles Dickens), Balada štědrovečerní (K. J. Erben),  Mikuláš, Ježíšek, pan Vrána a my… celý článek »

Rok 2013

Datum publikace: Autor: Admin

Prosinec 2013 Výsledky ankety „Moje nejoblíbenější kniha“ Z výsledků ankety mezi čtenáři kojetínské knihovny vyplynulo, že největším hitem dospělých čtenářů je v současné době trilogie „Padesát odstínů šedi“ (temnoty, svobody) autorky s pseudonymem James E L. Za jedenáct… celý článek »