Články autora: Admin

Knižní novinky - červenec 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červenci 2017 představujeme například knižní novinky: Třeštíková, Radka: Osm; Hawkins, Paula: Do vody; Fry, Helen: Churchillův tajný voják; Viewegh, Michal: Bůh v Renaultu; Robotham, Michael: Střepy;Mankell, Henning: Italské boty a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - červenec 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červenci 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Fantastické experimenty v kuchyni; Braunová, Petra: Dům doktora Fišera; Ležák, Zdeněk: Marie Terezie a její Habsburkové; Boyne, Walliams, David: Krysburger a další. celý článek »

Rok 2017

Datum publikace: Autor: Admin

Červen 2017 Týden čtení Sedmý ročník tradiční celostátní akce v rámci projektu „Celé Česko čte dětem“ proběhl v týdnu od 1. do 7. června 2017. Cílem Týdne čtení dětem v ČR je motivování dětí, mládeže a dospělých k soustavnému čtení a rozvíjení lásky k literatuře prostřednictvím… celý článek »

Rok 2017

Datum publikace: Autor: Admin

ČERVEN 2017 2. června - 30. června 2017 - Kojetínské kulturní léto – hudební i filmové V pátek 2. června 2017 bylo v kojetínském letním kině připraveno pro nejmenší promítání animovaného filmu Tajný život mazlíčků, který se těšil hojné účasti jak dětských, tak dospělých diváků. O pár dní… celý článek »

Knižní novinky - červen 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červnu 2017 představujeme například knižní novinky: Nesbo, Jo: Žízeň; Dobbs, Michael: Dům z karet; Sekyrka, Pavel: Nedosáhneš na dno; Robertsová, Nora: Srdce rebelky; Matysová, Veronika: Pouštní včela; Vondruška, Vlastimil: Husitská epopej V. a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - červen 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červnu 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Válková, Veronika: Královna Marie Terezie; Vojtko, Honza: Morana Mařena; Haberstocková, Meike: Proč má Eda spoustu času a dospělí ne?; Boyne, John: Chlapec v pruhovaném pyžamu a další. celý článek »