Články autora: Admin

Informace o zpracování osobních údajů

Datum publikace: Autor: Admin

Co se v tomto dokumentu dozvíte? • Kdo je správce údajů a pověřenec pro ochranu osobních údajů • Proč zpracováváme vaše údaje a jaký k tomu máme právní základ. • Jaké kategorie údajů zpracováváme a odkud se k nám dostaly. • Komu můžeme údaje předat a kam se mohou dostat. •… celý článek »

Listopad 2019

Datum publikace: Autor: Admin

22. listopadu 2019 - Rozsvěcení vánočního stromu Aby měl Ježíšek navigační bod a našel při pohledu shora i Kojetín, rozsvítili jsme v pátek 22. listopadu 2019 na Masarykově náměstí rostlý vánoční strom. Vše vypuklo už od brzkých ranních hodin, kdy se na náměstí začali srocovat trhovci s nesčetným… celý článek »

Říjen 2019

Datum publikace: Autor: Admin

11. - 12. října 2019 - Brána do staréch časů na Hané Po minulém podzimním zkušebním ročníku Brány do staréch časů na Hané, jsme letos opět navázali na tuto úspěšnou akci. V tomto roce předcházela podzimní „Bráně“ i její jarní verze s velikonoční tematikou. V pátek a sobotu 11.–12… celý článek »

Září 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Výstava Signál 64 V letošním roce slaví tvůrčí skupina Signál 64 výročí 55 let od svého založení. Členové této skupiny se zapsali za víc jak půl století nesmazatelně do kulturního povědomí Kojetína, ale působili i mimo tento region. V letošním roce jsme si toto výročí připomněli hodovou expozicí v… celý článek »

Rok 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Listopad 2019 Lekce informační výchovy Naučná literatura – třídění, stavění podle MDT, praktická cvičení, určeno pro žáky 7. tříd ZŠ. Lekce informační výchovy Tentokrát se lekce týkala práce s on-line katalogem, nechyběla praktická cvičení. Určeno pro žáky 8. tříd základních škol a… celý článek »

Prázdniny 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Kojetínské kulturní léto (hudební i filmové) Ani v prázdninových dnech se nesmí zapomínat na kulturu, proto si pro milovníky filmu a hudby, připravilo MěKS Kojetín pestrou škálu v letním kině i na pódiu na Masarykově náměstí. V rámci letního kina se promítalo skoro každý týden minimálně jedno… celý článek »