Články autora: Admin

Knižní novinky - prosinec 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci prosinci 2017 představujeme například knižní novinky: Doerr, Anthony: O dívce Grace; Grisham, John: Píšťalka; Keleová-Vasilková, Táňa: Přítelkyně; Gerhard, Joachim: Přivedu vás zpět; Váňová, Magda: Já hlupák; Adler-Olsen, Jussi: Selfies a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - prosinec 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci prosinci 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Velíšek, Martin: Můj stát: putování za českými patrony; Soukupová, Petra: Kdo zabil Snížka?; Kneblová, Hana: Pohádky o hvězdách; Ovečka Shaun oslavuje; Štéger, Bohumír: Hanácké pohádky a pověsti a další. celý článek »

Rok 2017

Datum publikace: Autor: Admin

Listopad 2017 Expedice Altiplano – Monika a Jirka Vackovi Ve středu 8. listopadu 2017 se v sále VIC konala cestovatelská beseda s promítáním o tom, jak 5. září 2009 vyjeli Monika Chvojková a Jirka Vacek na kole z kolumbijské Bogoty na téměř osmi a půlměsíční cestu přes celý jihoamerický… celý článek »

Rok 2017

Datum publikace: Autor: Admin

Listopad 2017 3. listopadu 2017 - Divadlo žije! Rebelové ze Stodoly V pátek 3. listopadu 2017 se v sále Sokolovny Kojetín představilo publiku divadlo Stodola Jiříkovice s muzikálem Rebelové ze Stodoly, který znají diváci z pláten kin a televizních obrazovek. Hra o dospívání, zkoušce z… celý článek »

Knižní novinky - listopad 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci listopadu 2017 představujeme například knižní novinky: Jakoubková, Alena: Ideální manžel z nebe nespadne; Nesser, Hakan: Případ Ewy Morenové; Se psem mě baví svět; Kold, Jesper Bugge: Zimní muži; Martin, Charles: Hora mezi námi; Kukla, Ladislav: Pražské bahno Odvrácená tvář prvorepublikové Prahy a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - listopad 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci listopadu 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Suess, Anne: Co se děje o Vánocích; Havlíčková, Jana: Logopedické písničky; Palička, Honza: 33 fotbalových nej; Žáček, Jiří: Z říše krále sedmilháře a další. celý článek »