Články autora: Admin

Knižní novinky - říjen 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci říjnu 2017 představujeme například knižní novinky: Karjel, Robert: Africká mise; Katalpa, Jakuba: Doupě; Cimický, Jan: Kamarádi ;Vašíček, Arnošt: Krev démona; Mlynářová, Marcela: Rozcouraná duše; Lagercrantz, David: Muž, který hledal svůj stín a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - říjen 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci říjnu 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Rožnovská, Lenka: Kocour Josef; Riordanm Rick: Magnus Chase a bohové Ásgardu; Smolíková, Klára: Spolkla mě knihovna; Hayes, Fiona: 51 věcí, které si můžeš vyrobit z papírové role a další. celý článek »

Rok 2017

Datum publikace: Autor: Admin

Září 2017 9. září 2017 - Cyklovýlet se starostou Kojetína do Křenovic v rámci ETM V rámci Evropského týdne mobility pořádá každoročně Městské kulturní středisko Kojetín cyklovýlet za krásami okolí Kojetína. Letos, v sobotu 9. září 2017, jsme se vydali do sousedních Křenovic. Ráno přivítal na… celý článek »

Rok 2017

Datum publikace: Autor: Admin

Září 20017 Kabelkový veletrh – sběrné místo v knihovně Organizace Dobré místo pro život uspořádá na podzim i v letošním roce Kabelkový veletrh, jehož výtěžek bude určen pro Aktivační centrum „Jsme tady“ v Přerově (organizace pečující o těžce nemocné). Naše knihovna funguje… celý článek »

Knižní novinky pro děti - září 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci září 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Procházka po Praze. Nejkrásnější památky UNESCO; Mrázek, Petr: Příběh zemního plynu; Pohl, Milan: Turistický zápisník; Šoltys, Vladimír: Tajemství kouzelného pírka a další. celý článek »

Knižní novinky - září 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci září 2017 představujeme například knižní novinky: Vondruška, Vlastimil: Vzpoura goliardů; Formáčková, Marie: Desatero pro holky v nejlepších letech; Robinson, Steve: Poslední anglická královna; Hanibal, Jiří: Severská rapsodie; Jiříčková, Barbora: Americké zápisky;Eisler, Barry: Boží oko a další. celý článek »