Články autora: Admin

Knižní novinky - červen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červnu 2018 představujeme například knižní novinky: Dvořáková, Petra: Dědina; Gabaldon, Diana: Bubny podzimu; Vondruška, Vlastimil: Jičínské pole mrtvých; Loubiére, Sophie: Chlapec s kamínky; Whitton, Hana: Ve stínu knížecího stolce a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - červen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červnu 2018 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Kopcová, Gabriela: Učíme se číst; Riazi, Karuna: Ztraceni ve hře; Válková, Veronika: Vznik ČSR 1918 a další. celý článek »

Knižní novinky - květen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci květnu 2018 představujeme například knižní novinky: Mlynářová, Marcela: Samorostka; Marcus, Tom: Já, špion; Douglasová, Donna: Sestřičky v nesnázích; Tangen, Geir: Srdcerváč; Jerome, Jerome Klapka: Náruživý tenista a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - květen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci květnu 2018 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Šlik, Petr Hugo: Po stopách ztraceného syna; Povoroznyj, Taras: Tary: příběh parkouristy; Burešová, Jana: Zajíček a tchoř a další. celý článek »

Rok 2018

Datum publikace: Autor: Admin

Květen 2018 Vítej, Karle Interaktivní literární beseda pro žáky 2. tříd základních škol inspirovaná stejnojmennou knihou Ivony Březinové byla věnována k 702. výročí narození Karla IV. Kdo to nakreslil? V soutěži k získání vědomostí o českých ilustrátorech dětských knih soutěžily děti ze školních… celý článek »

Rok 2018

Datum publikace: Autor: Admin

Květen 2018 16. května 2018 - Mimoni v Bezměrově Po prezentaci našeho dětského divadelního souboru Mimoni na Poděsu v Olomouci nás záhy čekalo vystoupení s Lakomou Barkou v Bezměrově. Někomu se mohlo zdát, že vystupujeme s úplně novou hrou, jelikož jsme "lakomou" přejmenovali na "… celý článek »