Články autora: Admin

Knižní novinky - únor 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci únoru 2018 představujeme například knižní novinky: Koubková, Zuzana: Zabitý před klášterem; Lucas, Charlotte: Tvůj perfektní rok; Johansenová, Erika: Osud Tearlingu; Soukopová, Petra: Nejlepší pro všechny; Koryta, Michael: Kdo mi jde po krku; Grmolec, Zdeněk: Císařský kurýr Marie Terezie a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - únor 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci únoru 2018 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Hikadová, Kateřina: Bojovníci; Cenkl, Jakub: Umíš se chovat bezpečně?; Komenský, Jan Amos: Výbor z Komenského Orbis Pictus: svět v obrazech pro nejmenší.; Holub, Jiří: Jak se zbavit Mstivý Soni; Kinney, Jeff: Deník malého poseroutky. 12. Výprava za teplem a další. celý článek »

Rok 2018

Datum publikace: Autor: Admin

Leden 2018 Lekce informační výchovy V dětském oddělení jsme si připravili pro děti z 5. tříd lekce informační výchovy. Tentokrát bylo téma naučná literatura – orientace a vyhledávání v encyklopediích a na internetu spolu se srovnáním a praktickým cvičením. Lekce informační výchovy Pro žáky… celý článek »

Rok 2018

Datum publikace: Autor: Admin

Leden 2018 17. ledna 2018 - Utíkej Nituško Ve středu 17. ledna 2018 měli diváci možnost zhlédnout předposlední kus v rámci divadelního předplatného. Divadelní spolek Kroměříž nám představil hudební komedii s názvem Utíkej, Nituško. Jednalo se o parodii současného slovenského autora… celý článek »

Výstavy v roce 2018

Datum publikace: Autor: Admin

Informace a fotogalerie k výstavám v hlavní galerii Vzdělávacího a informačního centra v Kojetíně v roce 2018.   2. února - 18. března 2018 Výstava Sto let vzniku Československa ze soukromých sbírek Františka Riegla a Milana Zaorala     celý článek »

Knižní novinky - leden 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci lednu 2018 představujeme například knižní novinky: Gabaldon, Diana: Mořeplavec; Serno, Wolf: Medikus z Heidelbergu; Moriarty, Liane: Šílené výčitky; Deaver, Jeffery: Poslední hodina; Taylor, Patrick: Doktore, vy jste se zamiloval!; Whitton, Hana: Kněžna Ludmila a další. celý článek »