Články autora: Admin

Knižní novinky - červen 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červnu 2017 představujeme například knižní novinky: Nesbo, Jo: Žízeň; Dobbs, Michael: Dům z karet; Sekyrka, Pavel: Nedosáhneš na dno; Robertsová, Nora: Srdce rebelky; Matysová, Veronika: Pouštní včela; Vondruška, Vlastimil: Husitská epopej V. a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - červen 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červnu 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Válková, Veronika: Královna Marie Terezie; Vojtko, Honza: Morana Mařena; Haberstocková, Meike: Proč má Eda spoustu času a dospělí ne?; Boyne, John: Chlapec v pruhovaném pyžamu a další. celý článek »

Rok 2017

Datum publikace: Autor: Admin

Květen 2017 Styl kavárna Evy Mikulkové Eva Mikulková – vizážistka a stylistka se sedmnáctiletou praxí v oboru a firemní vizážistka Max Factor představila ženám techniku expres make-upu a nových trendů v líčení pro jaro - léto 2017. Setkání se uskutečnilo ve středu 10. května 2017 v… celý článek »

Rok 2017

Datum publikace: Autor: Admin

KVĚTEN 2017 5. května 2017 - Posezení s cimbálovou muzikou Ječmínek V pátek  5. května 2017 rekonstruovaným sálem v budově VIC zazněly malebné tóny houslí a cimbálu. Tentokrát k nám zavítala cimbálová muzika z Malé Hané Ječmínek. Ta bavila bezmála půl sta návštěvníků, kteří si u dobrého… celý článek »

Výstavy v roce 2017

Datum publikace: Autor: Admin

Informace a fotogalerie k výstavám v galerii Vzdělávacího a informačního centra v Kojetíně v roce 2017.   6. dubna - 31. května 2017 Výstava Kambodža Výstava fotografií: S.O.S. Děti Kambodži, Sirotčinec v Phnom Penh, Musím být trpělivá (NaZemi), Textilní továrny JV Asie, Rudí Khmerové,… celý článek »

Knižní novinky - květen 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci květnu 2017 představujeme například knižní novinky: Smith, Wilbur: Predátor; Ackerman, Diane: Úkryt v ZOO; Keleová-Vasilková, Táňa: Okénko do snů; Castillo, Linda: Ztracené děti; Jarchovský, Petr: Zahradnictví; Vaňková, Ludmila: Život na rozhraní věků a další. celý článek »