Články autora: Admin

Leden 2019

Datum publikace: Autor: Admin

17. ledna 2019 - Mimoni a jejich derniéra Od premiéry Skópé Barky, která se odehrála na jevišti v Sokolovně 6. března 2018, uběhl skoro celý rok, ve kterém Mimoni sklízeli úspěchy nejen v Kojetíně. Za tuto dobu sehráli naši mladí nadějní herci tuto hru pro veřejnost desetkrát. Po již zmiňované… celý článek »

Rok 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Leden 2019 Josífku, k noze! Literární beseda s knihou Daniely Krolupperové, oblíbené dětské autorky, byla připravena pro žáky 2. tříd základních škol. Tříkrálové čtení V oddělení pro dětské čtenáře proběhlo sdílené čtení inspirované knihou „Příšerné příběhy vánoční“ od Chrise… celý článek »

Informace o zpracování osobních údajů

Datum publikace: Autor: Admin

Co se v tomto dokumentu dozvíte? • Kdo je správce údajů a pověřenec pro ochranu osobních údajů • Proč zpracováváme vaše údaje a jaký k tomu máme právní základ. • Jaké kategorie údajů zpracováváme a odkud se k nám dostaly. • Komu můžeme údaje předat a kam se mohou dostat. •… celý článek »

Zpracování osobních údajů za účelem pořizování fotodokumentace

Datum publikace: Autor: Admin

Oznámení o zpracování osobních údajů za účelem pořizování fotodokumentace / obrazových a zvukových záznamů na akcích organizovaných MěKS Kojetín Městské kulturní středisko Kojetín (MěKS Kojetín), se sídlem náměstí Republiky 1033, 752 01 Kojetín je pro účely zpracování osobních údajů správcem údajů… celý článek »

Ochrana osobních údajů - knihovna

Datum publikace: Autor: Admin

Ochrana osobních údajů Jak knihovna nakládá s osobními údaji a k čemu je využívá? Jak je chrání? Základní odpovědi na tyto otázky přináší tento článek. Úplnou informaci o ochraně osobních údajů využívaných Městskou knihovnou MěKS v Kojetíně nabízí zájemcům Knihovní řád, konkrétně Příloha č. 2 … celý článek »

Rok 2018

Datum publikace: Autor: Admin

Prosinec 2018 Tritius – nový knihovní systém Koncem listopadu byl v naší knihovně spuštěn ostrý provoz nového knihovního informačního systému Tritius, který jsme připravovali po celý rok, od podání projektu k dotačnímu řízení na MK až po realizaci. Tritius je nástupcem úspěšného systému… celý článek »