Články autora: Admin

Knižní novinky - říjen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci říjnu 2018 představujeme například knižní novinky: Třeštíková, Radka: Veselí; Roberts, Mark: Mlčet jako hrob; Gabriel, Marius: Návrhář; Černá, Jaroslava: Vladislav II.; Kessler, Leo: T-Force. Poslední mise; Chalupová, Lenka: Liščí tanec a další. celý článek »

Rok 2018

Datum publikace: Autor: Admin

Září 2018 Spolupráce se školami V září se naplno rozběhla spolupráce s kojetínskými školami, školními družinami a Klubem mladých čtenářů z Polkovic. Zábavný program „Hurá do knihovny!“ přilákal nejedno dítko školou povinné... Ani den otevřených dveří – „Den pro prvňáčka… celý článek »

Rok 2018

Datum publikace: Autor: Admin

22. září 2018 - Se starostou na kole za vodou v naší krajině V sobotu 22. září 2018 jsme se i přes nepříznivou předpověď počasí vydali na tradiční cyklovýlet, tentokrát za životodárnou vodou v naší krajině. Po deváté hodině ranní se Masarykovo náměstí začalo pomalu zaplňovat cyklisty. Ty záhy… celý článek »

Knižní novinky - září 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci září 2018 představujeme například knižní novinky: Hannay, Barbara: Farmářova žena; Cílek, Roman: Doteky osudu; Janečková, Klára: Pád do tmy; Ricca, Brad: Paní Sherlock Holmes; Devátá, Ivanka: Kde spí lufťáci; Walterová Benešová, Barbora: Došel nám čas a další. celý článek »

Knižní novinky - srpen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci srpnu 2018 představujeme například knižní novinky: Damijo, Alena: Mé anglické sezony; Hanibal, Jiří: Hon na motýly; Marsonsová, Angela: Pokrevní pouta; Moyesová, Jojo: Zakázané ovoce; Theilsová, Lone: Žena, po které se slehla zem; Malmquist, Tom: V každém okamžiku jsme pořád naživu a další. celý článek »