Články autora: Admin

Knižní novinky - duben 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci dubnu 2018 představujeme například knižní novinky: Bauer, Jan: O život princezny; Babinská, Karin - Krajčo, Richard: Kecy, kecy, kecičky; Hamerová, Zdenka: Bílá tma; Matthews, Jason: Rudá volavka; Wood, Barbara: Vzdálená řeka a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - duben 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci dubnu 2018 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Han, Jenny: Oheň a plamen; Škoda, Stanislav: Tajemství Pražského hradu; Pym, Christine: Proč potřebujeme včely? a další. celý článek »

Rok 2018

Datum publikace: Autor: Admin

Březen 2018 Březen – měsíc čtenářů Březen je již tradičně měsícem čtenářů, letos proběhl 9. ročník celostátní akce na podporu čtenářské gramotnosti (vyhlašuje Svaz knihovníků a informačních pracovníků). Kojetínská knihovna připravila pro své čtenáře hned několik novinek. Kniha se záložkou… celý článek »

Rok 2018

Datum publikace: Autor: Admin

Březen 2018 2. března 2018 - Premiéra Hanácké scény V pátek 2. března 2018 prožili návštěvníci kojetínské sokolovny lásku mezi nebem a zemí. Nejednalo se o žádnou spiritistickou, či happeningovou akci, ale o premiéru nově nazkoušené konverzační komedie v podání domácí Hanácké scény. Tato hra Pam… celý článek »

Výstavy v roce 2018

Datum publikace: Autor: Admin

Informace a fotogalerie k výstavám v hlavní galerii Vzdělávacího a informačního centra v Kojetíně v roce 2018.   28. března - 6. května 2018 Ukrajina Výstava fotografií Ivy Zímové z východní Ukrajiny. Fotografie z Kyjeva, Lvova a dalších míst Ukrajiny. Svátky, jídlo a tradice na Ukrajině… celý článek »

Knižní novinky - březen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci březnu 2018 představujeme například knižní novinky: Brown, Dan: Počátek; Folný, Jan: Víkend v Londýně; Iggulden, Conn: Válka růží II; Lapena, Shari: Někdo cizí v domě; Kučíková, Marta: Italské jednohubky; Dán, Dominik: Mucholapka a další. celý článek »