Články autora: Admin

Rok 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Červen 2019 Kůstkova čtenářská výzva – máme další vítěze! V minulém čísle Kojetínského zpravodaje jsme informovali čtenáře o prvním vítězi Kůstkovy čtenářské výzvy, kterým se stal Aleš Hřeblo, žák 2. třídy. A máme další výherce! Na krásném 2. místě se umístila Romana Matějková – žákyně… celý článek »

Červen 2019

Datum publikace: Autor: Admin

31. května - 30. června 2019 - Kojetínské kulturní léto (hudební i filmové) Ani v letních měsících se na kojetínské kultuře nezahálí. Letní kino je v plném proudu a pro milovníky hudby je připravena na náměstí v Kojetíně řada koncertů různých žánrů pro co nejširší veřejnost. Již v pátek 31. května… celý článek »

Výstavy v roce 2019

Datum publikace: Autor: Admin

Informace a fotogalerie k výstavám v hlavní galerii Vzdělávacího a informačního centra v Kojetíně v roce 2019. celý článek »

Květen 2019

Datum publikace: Autor: Admin

11. května 2019 - Vítání ptačího zpěvu v Kojetíně V sobotu 11. května 2019 se poprvé v Kojetíně konalo Vítání ptačího zpěvu. Tradiční akce pořádané na řadě míst naší země Českou společností ornitologickou, se díky iniciativě MěKS Kojetín, a to hlavně ředitelky Hany Svačinové a její sestry Markéty… celý článek »

Duben 2019

Datum publikace: Autor: Admin

7. dubna 2019 - Vynášení Moreny Dne 7. dubna 2019, na takzvanou Smrtnou neděli, se sešly v odpoledních hodinách před Vzdělávacím a informačním centrem děti z folklórního souboru Sluníčko. Oblečeny, jak jinak než v hanáckých krojích, se vydaly spolu s řadou přihlížejících rodinných příslušníků a… celý článek »

Únor 2019

Datum publikace: Autor: Admin

16. února 2019 - Hanácké bál V sobotu 16. února 2019 se mohli návštěvníci a účastníci pobavit na Hanáckém bále, tentokrát v Křenovicích. V této malebné obci se konal Hanácký bál historicky podruhé, i tentokrát to bylo z důvodu rekonstrukce Sokolovny, kde se bude v příštím roce bál opět konat ve… celý článek »