Články autora: Admin

Informace o zpracování osobních údajů

Datum publikace: Autor: Admin

Co se v tomto dokumentu dozvíte? • Kdo je správce údajů a pověřenec pro ochranu osobních údajů • Proč zpracováváme vaše údaje a jaký k tomu máme právní základ. • Jaké kategorie údajů zpracováváme a odkud se k nám dostaly. • Komu můžeme údaje předat a kam se mohou dostat. •… celý článek »

Zpracování osobních údajů za účelem pořizování fotodokumentace

Datum publikace: Autor: Admin

Oznámení o zpracování osobních údajů za účelem pořizování fotodokumentace / obrazových a zvukových záznamů na akcích organizovaných MěKS Kojetín Městské kulturní středisko Kojetín (MěKS Kojetín), se sídlem náměstí Republiky 1033, 752 01 Kojetín je pro účely zpracování osobních údajů správcem údajů… celý článek »

Ochrana osobních údajů - knihovna

Datum publikace: Autor: Admin

Ochrana osobních údajů Jak knihovna nakládá s osobními údaji a k čemu je využívá? Jak je chrání? Základní odpovědi na tyto otázky přináší tento článek. Úplnou informaci o ochraně osobních údajů využívaných Městskou knihovnou MěKS v Kojetíně nabízí zájemcům Knihovní řád, konkrétně Příloha č. 2 … celý článek »

Rok 2018

Datum publikace: Autor: Admin

Prosinec 2018 Tritius – nový knihovní systém Koncem listopadu byl v naší knihovně spuštěn ostrý provoz nového knihovního informačního systému Tritius, který jsme připravovali po celý rok, od podání projektu k dotačnímu řízení na MK až po realizaci. Tritius je nástupcem úspěšného systému… celý článek »

Výstavy v roce 2018

Datum publikace: Autor: Admin

Informace a fotogalerie k výstavám v hlavní galerii Vzdělávacího a informačního centra v Kojetíně v roce 2018.   30. listopadu 2018 - 25. ledna 2019 Výstava BETLÉMY na památku zakladatelky výstavy Marie Kalovské z Kojetína 2. listopadu - 23. listopadu 2018 Výstava: 110 let… celý článek »

Prosinec 2018

Datum publikace: Autor: Admin

5. prosince 2018 - Mikuláš Ve sváteční předvečer svatého Mikuláše, ve středu 5. prosince 2018, se vydala nebeská družina nadělovat dárky v ulicích Kojetína. Samozřejmě, že si nebešťané přivzali na pomoc i pekelníky, pro případ, že by některé z dítek mělo těžký hřích. Nakonec nebylo čertů ani moc… celý článek »