Kojetínské hudební léto - poděkování

Městské kulturní středisko Kojetín - pořadatel Kojetínského hudebního léta, děkuje všem účinkujícím i posluchačům za vytvoření krásné letní atmosféry!!! Poděkování patří:

* Skupinám Rockabilly Juniors (rockabilly-rocknroll, 18:00) Peřeje (indie-rock, 19:00), Goofy Cow (rock-electronica, 20:00) a Critical Acclaim (rock-crossover, 21:00), Kubovi Zapletalovi za ozvučení a světelné show, všem posluchačům za vytvoření pravé rockové atmosféry...

Foto: https://h-svaca.rajce.idnes.cz/Kojetinske_hudebni_leto_-_Rockovy_patek_21.8.2020/


* Skupinám Jannis band a Černý Penicilin...


* Cimbálové muzice Bača z Valašského Meziříčí...

Foto: https://h-svaca.rajce.idnes.cz/Kojetinske_hudebni_leto_-_Baca_17.7.2020/


* Všem zpěvačkám a zpěvákům ze skupiny Diskant za hudebně našlapaný podvečer s českými píněmi z let 1971–1975...

Foto: https://h-svaca.rajce.idnes.cz/Kojetinske_hudebni_leto_-_Diskant_15.7.2020/


* Patrikovi Možíšovi s kapelou v komorním uskupení (klavír - Marie Drkulová, kontrabas - Martin Václavík, bicí - Jiří Vyňuchal, kytara - Štěpán Sehnal). Začínající zpěvák Patrik Možíš, rodák z Kroměříže, který studuje čtvrtým rokem Pražskou konzervatoř pod vedením zpěvačky Lídy Nopové a hereček Dany Morávkové a Ivany Mikulčíkové. V roce 2018 se stal sólistou Orchestru Václava Hybše a v rámci vánočního turné s ním odzpíval 37 koncertů po ČR. Aktivně působí i v oblasti dabingu, namluvil a nazpíval několik dětských pořadů České televize. Mimo jiné účinkuje v muzikálu Čarodějka (Wicked) v pražské GOJA Music Hall, který produkuje JUDr. František Janeček a rovněž působí v Městských divadlech pražských (Divadlo ABC).

Foto: https://h-svaca.rajce.idnes.cz/Kojetinske_hudebni_leto_-_Patrik_Mozis_s_kapelou_1.7.2020/