Anketa „Oblíbené informační centrum roku 2020“

A.T.I.C. ČR vyhlašuje anketu popularity turistických informačních center.

Anketu ve spolupráci s asociací zajistí společnost Kam po Česku s.r.o., na jejichž webových stránkách http://www.kampocesku.cz hlasování proběhne v období od 21. června, od 24.00 hod., do 31. srpna 2020. Informace o anketě budou zveřejněny na webu asociace http://www.aticcr.cz

Hlas bude možné poslat jednomu z více než 450 certifikovaných informačních center, tedy takovému, které máte v oblibě, které vám pomohlo, příjemně překvapilo na cestách atp.

Pro eliminaci vícečetného hlasování bude při hlasování jako identifikátor použit e-mail hlasujícího. Hlasovat bude možné jen jednou v každém z krajů.

V soutěži bude rovněž vylosováno 14 hlasujících, kteří budou odměněni pěknou cenou zajištěnou členy rady ATIC z jednotlivých krajů. Vítězná informační centra v každém z krajů budou slavnostně vyhlášena a oceněna.

V loňském roce 2019 se hlasy rozdělovaly mezi 449 certifikovaných TIC, celkem bylo odevzdáno 15.672 platných hlasů. Alespoň jeden hlas v anketě získalo 64 % infocenter. Z České republiky bylo přiděleno 15.199 hlasů. Dalších 473 hlasů pocházelo ze zahraničí, nejvíce pak ze Slovenska.

Pro naše "ičko" můžete přímo hlasovat zde: https://www.kampocesku.cz/informacni-centrum/417/vzdelavaci-a-informacni-centrum-kojetin

DĚKUJEME PŘEDEM ZA VÁŠ HLAS, MOC SI TOHO VÁŽÍME!!!