Archiv kroniky - 2012

Leden 2012

Datum publikace: Autor: Admin

5. ledna 2012 - Hudební pořad pro děti tradičně začátkem ledna zavítala do Kojetína ABRAKA MUZIKA s pořadem "S hudbou kolem světa", aby zpříjemnila začátek roku žákům základních škol. Nový koncertní program se zabýval rozmanitostí a pestrostí kultury nejrůznějších koutů země ve vtipné a… celý článek »

Únor 2012

Datum publikace: Autor: Admin

11. února 2012 - Hanácké bál V sobotu 11. února 2012 mohli všichni v sále sokolovny Kojetín obdivovat krásu hanáckých krojů, tanců a písniček na tradičním Hanáckém bále. K tanci a poslechu v sále vyhrávala dechová hudba Hulíňané (se vstupy pop music) a ve sklepě u dobrého vínka cimbálová muzika… celý článek »

Březen 2012

Datum publikace: Autor: Admin

2. března 2012 - Hanácká scéna - Modré z nebe Domácí divadelní soubor Hanácká scéna v pátek 2. března úspěšně odpremiéroval zbrusu novou komedii francouzského autora Marca Camolettiho „Modré z nebe“, v překladu Evženie Janů. Režie se opět ujala mladá režisérka Jana Nováková z Olomouce,… celý článek »

Duben 2012

Datum publikace: Autor: Admin

6. dubna 2012 - Modré z nebe se rozjeli členové divadelního souboru Hanácká scéna do obce Lobodice, kde v místním kulturním domě zahráli komedii Marca Camolettiho „Modré z nebe“. Děkujeme obci za milé přijetí a všem divákům za podporu. 6. dubna 2012 - Massive Night Dne 6. dubna se… celý článek »

Květen 2012

Datum publikace: Autor: Admin

3. května 2012 - Stavění májky Krásný měsíc květen přivítali nejen klienti Centra sociálních služeb Kojetín, p. o., ale i senioři z řad Klubu důchodců a ostatní návštěvníci stavěním májky na nádvoří DPS Dr. E. Beneše 3, Kojetín. Za krásného počasí, které letos opravdu přálo a za spolupráce Centra… celý článek »

Červen 2012

Datum publikace: Autor: Admin

1. června 2012 - Den otevřených dveří VIC a Vítání léta V rámci Dne otevřených dveří mohli návštěvníci v galerii VIC vidět výstavu českých hraček - firmy Noe z Lipníka n. B., židovskou kulturu si mohli připomenout v Židovském koutku a zajímavá byla i expozice muzea s názvem "Zajímavosti a… celý článek »