Archiv kroniky - 2011

Leden 2011

Datum publikace: Autor: Admin

7. a 11. ledna 2011 - Film "Horor" proslavil Kojetín „Horor“ studentů. Reportáž o polovečerním kojetínském filmu s názvem „Horor“, který v pátek 7. ledna 2011 promítli veřejnosti jeho tvůrci, odvysílala televize Nova v hlavních televizních novinách magického data… celý článek »

Únor 2011

Datum publikace: Autor: Admin

12. února 2011 - Tradiční Hanácké bál mohli všichni v sále sokolovny Kojetín obdivovat krásu hanáckých krojů, tanců a písniček na tradičním Hanáckém bále. K tanci a poslechu v sále vyhrávala dechová hudba Věrovanka (se vstupy pop music) a ve sklepě u dobrého vínka cimbálová muzika Dubina. Po… celý článek »

Březen 2011

Datum publikace: Autor: Admin

2. března 2011 - Zahraj to znovu, Same proběhla generální zkouška na dlouho očekávanou premiéru Hanácké scény Kojetín, která si pro letošní divadelní sezonu zvolila komedii Woody Allena „Zahraj to znovu, Same“. Režie se ujala Jana Nováková. Zkouška dopadla nad očekávání výborně,… celý článek »

Duben 2011

Datum publikace: Autor: Admin

5. dubna 2011 - Zahraj to znovu, Same se rozjeli členové divadelního souboru Hanácká scéna do místní části Kojetína - Kovalovic, kde v místním kulturním domě - zámečku zahráli komedii Woody Allena „Zahraj to znovu, Same“. Děkujeme všem divákům za podporu. 6. dubna 2011 - Pohádková… celý článek »

Květen 2011

Datum publikace: Autor: Admin

11. května 2011 - Jarní koncert ZUŠ Kojetín se v sále Sokolovny Kojetín konal Jarní koncert žáků a učitelů Základní umělecké školy Kojetín. 6. května 2011 - Screamers vystoupila před zcela vyprodanou sokolovnou populární travesti skupina Screamers s pořadem „Screamers v říši divů“.… celý článek »

Červen 2011

Datum publikace: Autor: Admin

3. června 2011 - Vítání léta na tradiční akci s názvem Vítání léta přivítal na nádvoří VIC všechny děti i rodiče moderátor akce Milan Ligač. Tuto akci každoročně připravuje Městské kulturní středisko v Kojetíně (letos byla akce zařazena do projektu Kojetín, šťastný domov), které s dětmi chce… celý článek »