Archiv kroniky - 2009

Leden 2009

Datum publikace: Autor: Admin

6. ledna 2009 roztleskala ABRAKA MUZIKA kojetínskou sokolovnu. Probíhaly  zde dva koncerty, jeden pro ZŠ Sv. Čecha a po desáté hodině pro ZŠ nám. Míru. Atmosféra byla velmi bouřlivá, decibely stále přibývaly! Už při vstupu do sálu všechny zaujala velká nafukovací kulisa, která všem napovídala… celý článek »

Únor 2009

Datum publikace: Autor: Admin

2. února 2009 byla v zadních prostorách galerie Vzdělávacího a informačního centra otevřena nová expozice kojetínského muzea s názvem "Nejvzácnější sbírky z depozitáře kojetínského muzea". Nová expozice kojetínského muzea má dvě části. V první části jsou vystaveny staré zemědělské… celý článek »

Březen 2009

Datum publikace: Autor: Admin

6. března 2009 jsme se vnořili do víru pravé nefalšované městsko-vesnické taneční zábavy s názvem Koňský klíh vol 1., kterou pro nás připravila parta sranda fotbálku R. K. Božkov ve spolupráci s MěKS Kojetín. V bigbítovém stylu 80. let to v kojetínské Sokolovně rozjela legendární regionální… celý článek »

Duben 2009

Datum publikace: Autor: Admin

3. - 5. dubna 2009 jsme strávili tři krásné dny plné přátelské pohody a hereckého umění se západočeskými divadelníky ze studia D3 z dalekých Karlových Varů. Divadelní studio D3, občanské sdružení, pracuje v největším lázeňském městě od roku 1961. Působí na scéně Divadla Husovka, patřící Městu… celý článek »

Květen 2009

Datum publikace: Autor: Admin

4. května 2009 byla slavnostní vernisáží otevřena výstava obrazů, s prostým názvem Obrazy z let 1962 - 2008 aktivního výtvarníka z Brna a kojetínského rodáka Vladimíra Křepelky. Vladimír Křepelka je celý svůj život umělecky činný jak ve výtvarném umění, které nám prezentuje v naší galerii, tak… celý článek »

Červen 2009

Datum publikace: Autor: Admin

1. června 2009 mezi tradiční červnové akce patří Den otevřených dveří Vzdělávacího a informačního centra na Masarykově náměstí v Kojetíně spojený s odpoledním bohatým programem pro děti na nádvoří s názvem Vítání léta. Letos mohli návštěvníci zhlédnout výstavu obrazů kojetínského rodáka Vladimíra… celý článek »