Archiv kroniky - 2007

Leden 2007

Datum publikace: Autor: Admin

Leden 2007 v galerii VIC do 5. ledna 2007 pokračovala prodejní výstava obrazů autorky Jany Hejlové.   10. ledna 2007 byl pro žáky Základní školy Svatopluka Čecha v Kojetíně uspořádán výchovný koncert. Do Kojetína opět zavítala Abraka Muzika ze ZUŠ Hranice na Moravě. Děti si měly možnost… celý článek »

Únor 2007

Datum publikace: Autor: Admin

5. února 2007 byla v galerii rodáků VIC otevřena vzpomínková výstava z díla akademického sochaře Stanislava Hlobila st. a akademického sochaře Stanislava Hlobila ml. Jejich sochařským uměním si tak připomínáme dva významné kojetínské rodáky. Výstava otevřena do 31. května 2007. 10. února 2007 se… celý článek »

Březen 2007

Datum publikace: Autor: Admin

3. března 2007 po několikaleté odmlce se MěKS Kojetín s taneční skupinou Lucky While zhostilo pořadatelského žezla při konání Country bálu v našem městě. Ihned na poprvé se podařilo zajistit kvalitní country kapelu Starý fóry z Brna, která přijela společně se skupinou Podjezd ze Zlína. Bez… celý článek »

Duben 2007

Datum publikace: Autor: Admin

15. dubna 2007 jsme opět pro nejmenší připravili víkendovou pohádkou. Naše pozvání přijalo divadlo - Řád červených nosů z Blatnice pod Svatým Antonínkem a do Kojetína přivezlo pohádku Tři prasátka a vlk. Ve velmi moderním zpracování klasické pohádky s písničkami opět dobro zvítězilo nad zlem. … celý článek »

Květen 2007

Datum publikace: Autor: Admin

2. května 2007 po dvouleté přestávce kojetínský divadelní soubor Hanácká scéna při MěKS Kojetín opět vtrhl na prkna, jež znamenají svět. Spolek, kromě známých tváří, rozšířili nově přibraní herci a pod vedením brněnského režiséra Radima Korába nastudovali komedii s názvem Holt někdo to rád hot na… celý článek »

Červen 2007

Datum publikace: Autor: Admin

1. června 2007 se konal tradiční Den otevřených dveří Vzdělávacího a informačního centra v Kojetíně. Návštěvníci si měli možnost prohlédnout celé centrum a zakoupit si nějaký ten suvenýr z našeho města na informacích. Kolemjdoucí také lákaly zajímavé výstavy, které si mohli zdarma prohlédnout -… celý článek »