Kojetínské hudební léto 2006

14. srpna 2006

Tradičně po Kojetínských hodech následuje Kojetínské hudební léto, které v pondělí zahájilo hudební duo Erika a Motýl ze Zlína, místo avízovaných Ziggy a Motýl. Erika Ziggyho zastoupila bravurně a společně jsme si zazpívali známé a populární české písničky.
?: Do rána z jeviště zmizel hanácký šátek! Opět díky, Kojetíne!
Počasí v pondělí - polojasno, stále se lepší...
 

15. srpna 2006

Dnes jsme na kojetínském náměstí přivítali přerovskou kapelu Hezky česky. A taky jsme si hezky česky zanotovali pěkně od plic a možná nejen my, ale i lidé z okolních obcí...
?: No a do třetice, aby toho nebylo málo, přes noc někdo ukradl hlavní kabel od kašny k pódiu. Už nás opravdu nic nepřekvapuje! Díky, díky, Kojetíne!
Počasí v úterý - slunečné...
 

16. srpna 2006

Dnes jsme poprvé na našem hudebním létu uslyšeli písně ve stylu blues, jazz a soul v podání přerovské formace Mothers follouw chairs. Omlouváme se členům tohoto seskupení, že jsme jim mírně pozměnili název. Ale jinak klobouk dolů před fantastickým výkonem zpěvačky.
Počasí ve středu - slunečné...
 

17. srpna 2006

Dnes jsme byli zvědavi jak se za rok zlepšila kojetínská kapela Z kredence karty. A bylo opravdu znát, že všichni z kapely na sobě hodně zapracovali, zpěvačka si už stojí pevně v kramflecích, přidala na hlase a bylo ji konečně slyšet a zřetelně rozumět.
"Míšo, text vypadne i profíkům, tak nebuď na své "karbaníky" tak přísnej."
Počasí ve čtvrtek - slunečné...
 

18. srpna 2006

O závěr Kojetínského hudebního léta 2006 se postarala hanácká dechová hudba Hulíňané. Zcela zaplněné náměstí se rozezpívalo při lidových písničkách a bylo zklamané, že Hulíňané hráli pouhou hodinu. Proto jsme se domluvili a slíbili si, že pro kojetínské příznivce dechovky uskutečníme v prosinci vánoční koncert s touto kapelou.
Sobotní koncert kojetínké skupinky Z.O.N.A. byl zrušen.
Počasí v pátek - slunečné...

Kojetínské hody 2006 a Kojetínské hudební léto 2006 uzavíráme slovy místostarosty města Kojetín Ing. Jiřího Šírka: "Tradiční akce se opět vydařila!!! Jak je vidět, i naše vztahy s Nanebevzatou Pannou Marií jsou stále dobré, byť nás v sobotu večer a v neděli ráno trošku vyděsila."