Knižní novinky pro děti

Knižní novinky pro děti - říjen 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci říjnu 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Rožnovská, Lenka: Kocour Josef; Riordanm Rick: Magnus Chase a bohové Ásgardu; Smolíková, Klára: Spolkla mě knihovna; Hayes, Fiona: 51 věcí, které si můžeš vyrobit z papírové role a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - září 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci září 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Procházka po Praze. Nejkrásnější památky UNESCO; Mrázek, Petr: Příběh zemního plynu; Pohl, Milan: Turistický zápisník; Šoltys, Vladimír: Tajemství kouzelného pírka a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - srpen 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci srpnu 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Kaletová, Lucie: Josefína a bytosti; Drobný, Libor: Velká knížka Praha pro malé vypravěče; Walliams, David: Nejhorší děti na světě a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - červenec 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červenci 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Fantastické experimenty v kuchyni; Braunová, Petra: Dům doktora Fišera; Ležák, Zdeněk: Marie Terezie a její Habsburkové; Boyne, Walliams, David: Krysburger a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - červen 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červnu 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Válková, Veronika: Královna Marie Terezie; Vojtko, Honza: Morana Mařena; Haberstocková, Meike: Proč má Eda spoustu času a dospělí ne?; Boyne, John: Chlapec v pruhovaném pyžamu a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - květen 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci květnu 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Mossová, Emma: Vlogerky. Lucy Locket: online katastrofa: z outsiderky hvězdou YouTube; Rožnovská, Lenka: Táta za tři skleněnky; Dvořáková, Petra: Každý má svou lajnu; Rowling, J. K.: Fantastická zvířata a další. celý článek »