Knižní novinky pro děti

Knižní novinky pro děti - červenec 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červenci 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Fantastické experimenty v kuchyni; Braunová, Petra: Dům doktora Fišera; Ležák, Zdeněk: Marie Terezie a její Habsburkové; Boyne, Walliams, David: Krysburger a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - červen 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červnu 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Válková, Veronika: Královna Marie Terezie; Vojtko, Honza: Morana Mařena; Haberstocková, Meike: Proč má Eda spoustu času a dospělí ne?; Boyne, John: Chlapec v pruhovaném pyžamu a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - květen 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci květnu 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Mossová, Emma: Vlogerky. Lucy Locket: online katastrofa: z outsiderky hvězdou YouTube; Rožnovská, Lenka: Táta za tři skleněnky; Dvořáková, Petra: Každý má svou lajnu; Rowling, J. K.: Fantastická zvířata a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - duben 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci dubnu 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Šlik, Petr Hugo: Ve staré cihelně se svítí; Butlerová, Dori Hillestad: Strašidelná knihovna; Váchová, Šárka: Chaloupka na vršku; Březinová, Ivona: Pomeranče v podprsence a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - březen 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci březnu 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Laňka, David: Dobrodružství Billa Madlafouska; Niklíčková, Alexandra: Staré řecké báje a pověsti; Kneblová, Hana: České jazykolamy; Porebská, Hana: Co kdo dělá? a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - únor 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci únoru 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Paďourová, Tereza: Lakni si svůj lajf; Part, Michael: Cristiano Ronaldo; Flanagan, John: Bratrstvo. Umrlčí tváře; Pospíšilová, Zuzana: O lišce Matyldě a medvědu Šimráčkovi a další. celý článek »