Knižní novinky pro děti

Knižní novinky pro děti - červen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červnu 2018 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Kopcová, Gabriela: Učíme se číst; Riazi, Karuna: Ztraceni ve hře; Válková, Veronika: Vznik ČSR 1918 a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - květen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci květnu 2018 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Šlik, Petr Hugo: Po stopách ztraceného syna; Povoroznyj, Taras: Tary: příběh parkouristy; Burešová, Jana: Zajíček a tchoř a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - duben 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci dubnu 2018 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Han, Jenny: Oheň a plamen; Škoda, Stanislav: Tajemství Pražského hradu; Pym, Christine: Proč potřebujeme včely? a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - březen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci březnu 2018 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Braunová, Petra: 3333 km k Jakubovi; Kovář, Karel: Ovšem; Kneblová, Hana: Počty pro předškoláky a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - únor 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci únoru 2018 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Hikadová, Kateřina: Bojovníci; Cenkl, Jakub: Umíš se chovat bezpečně?; Komenský, Jan Amos: Výbor z Komenského Orbis Pictus: svět v obrazech pro nejmenší.; Holub, Jiří: Jak se zbavit Mstivý Soni; Kinney, Jeff: Deník malého poseroutky. 12. Výprava za teplem a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - leden 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci lednu 2018 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Velíšek, Martin: Můj stát: putování za českými patrony; Soukupová, Petra: Kdo zabil Snížka?; Kneblová, Hana: Pohádky o hvězdách; Ovečka Shaun oslavuje; Štéger, Bohumír: Hanácké pohádky a pověsti a další. celý článek »