Knižní novinky pro děti

Knižní novinky pro děti - prosinec 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci prosinci 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Velíšek, Martin: Můj stát: putování za českými patrony; Soukupová, Petra: Kdo zabil Snížka?; Kneblová, Hana: Pohádky o hvězdách; Ovečka Shaun oslavuje; Štéger, Bohumír: Hanácké pohádky a pověsti a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - listopad 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci listopadu 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Suess, Anne: Co se děje o Vánocích; Havlíčková, Jana: Logopedické písničky; Palička, Honza: 33 fotbalových nej; Žáček, Jiří: Z říše krále sedmilháře a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - říjen 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci říjnu 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Rožnovská, Lenka: Kocour Josef; Riordanm Rick: Magnus Chase a bohové Ásgardu; Smolíková, Klára: Spolkla mě knihovna; Hayes, Fiona: 51 věcí, které si můžeš vyrobit z papírové role a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - září 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci září 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Procházka po Praze. Nejkrásnější památky UNESCO; Mrázek, Petr: Příběh zemního plynu; Pohl, Milan: Turistický zápisník; Šoltys, Vladimír: Tajemství kouzelného pírka a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - srpen 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci srpnu 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Kaletová, Lucie: Josefína a bytosti; Drobný, Libor: Velká knížka Praha pro malé vypravěče; Walliams, David: Nejhorší děti na světě a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - červenec 2017

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červenci 2017 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Fantastické experimenty v kuchyni; Braunová, Petra: Dům doktora Fišera; Ležák, Zdeněk: Marie Terezie a její Habsburkové; Boyne, Walliams, David: Krysburger a další. celý článek »