Knižní novinky pro děti

Knižní novinky pro děti - srpen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červenci 2018 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Calonita, Jen: Nejlepší prázdniny na světě; Ollivier, Mikael: Život k sežrání; Robošová, Barbora: Holka na útěku; Dvořáková, Alžběta: Herkules na zámku a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - červenec 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červenci 2018 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Pospíšilová, Zuzana: Týden mezi indiány; Smutný, Roman: Milan Baroš; Sekaninová, Štěpánka: Velké vlakové dobrodružství za zvířaty světa a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - červen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci červnu 2018 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Kopcová, Gabriela: Učíme se číst; Riazi, Karuna: Ztraceni ve hře; Válková, Veronika: Vznik ČSR 1918 a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - květen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci květnu 2018 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Šlik, Petr Hugo: Po stopách ztraceného syna; Povoroznyj, Taras: Tary: příběh parkouristy; Burešová, Jana: Zajíček a tchoř a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - duben 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci dubnu 2018 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Han, Jenny: Oheň a plamen; Škoda, Stanislav: Tajemství Pražského hradu; Pym, Christine: Proč potřebujeme včely? a další. celý článek »

Knižní novinky pro děti - březen 2018

Datum publikace: Autor: Admin

V měsíci březnu 2018 si v dětském oddělení můžou děti a mládež zapůjčit tyto novinky: Braunová, Petra: 3333 km k Jakubovi; Kovář, Karel: Ovšem; Kneblová, Hana: Počty pro předškoláky a další. celý článek »