Články autora: Admin

Březen 2011

Datum publikace: Autor: Admin

2. března 2011 - Zahraj to znovu, Same proběhla generální zkouška na dlouho očekávanou premiéru Hanácké scény Kojetín, která si pro letošní divadelní sezonu zvolila komedii Woody Allena „Zahraj to znovu, Same“. Režie se ujala Jana Nováková. Zkouška dopadla nad očekávání výborně,… celý článek »

19. ročník (2011)

Datum publikace: Autor: Admin

Ve dnech 16. - 20. března 2011 se v sále Sokolovny konal již 19. ročník Přehlídky amatérských divadelních souborů Divadelní Kojetín 2011, jejímž vyhlašovatelem a pořadatelem je  Městské kulturní středisko Kojetín a Město Kojetín. A jak letošní přehlídka probíhala den po dni se dočtete v našem… celý článek »

Únor 2011

Datum publikace: Autor: Admin

12. února 2011 - Tradiční Hanácké bál mohli všichni v sále sokolovny Kojetín obdivovat krásu hanáckých krojů, tanců a písniček na tradičním Hanáckém bále. K tanci a poslechu v sále vyhrávala dechová hudba Věrovanka (se vstupy pop music) a ve sklepě u dobrého vínka cimbálová muzika Dubina. Po… celý článek »

Leden 2011

Datum publikace: Autor: Admin

7. a 11. ledna 2011 - Film "Horor" proslavil Kojetín „Horor“ studentů. Reportáž o polovečerním kojetínském filmu s názvem „Horor“, který v pátek 7. ledna 2011 promítli veřejnosti jeho tvůrci, odvysílala televize Nova v hlavních televizních novinách magického data… celý článek »

Výstavy v roce 2011

Datum publikace: Autor: Admin

Informace a fotogalerie k výstavám v galerii Vzdělávacího a informačního centra v Kojetíně v roce 2011. celý článek »

Rok 2010 - "Tradice ochotnického divadla v Kojetíně"

Datum publikace: Autor: Admin

Nová expozice kojetínského muzea seznamuje návštěvníky se vznikem ochotnického divadla v Kojetíně a historií divadelního souboru Hanácká scéna Kojetín od roku 1949 po současnost. K vidění jsou fotografie, kostýmy, rekvizity, kulisy a scénáře. celý článek »